Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Līdzi nāk jau kādas 40 minūtes!" Pusaudži ziņo policijai par nevēlamu ceļabiedru 3

Sabiedrība
9. aprīlī 22:41 2021. gada 9. aprīlī 22:41
  Degpunktā
Rīgas pašvaldības policija saņēmusi kādu izsaukumu uz Brīvības ielu, kur diviem pusaudžiem pusnakts laikā līdzi nācis kāds vīrietis, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Pēc pāris minūtēm ierodoties norādītajā vietā, krustojumā stāvējuši ne tikai abi puikas, kuri lūguši palīdzību, bet arī sekotājs.

"Mēs nākam no centra puses. Līdzi nāk jau kādas 40 minūtes! Īsti agresīvs nav. Mēs nokavējām tramvaju," policistiem stāstīja pusaudži.

Uz jautājumu, cik gadu ir jauniešiem, viņi norādīja, ka ir 15 gadus veci.

Tikmēr sekotājs apgalvojis, ka puikas pavadot uz mājām. "Viņi dodas uz mājām, uz Mežaparku. Es viņus pavadu, jo pēdējais tramvajs jau aizgājis. Viss normāli, " skaidroja vīrietis. 

Likumsargi abus jaunekļus uzaicinājuši policijas busiņā, savukārt vīrietim, kurš jau ne pirmo reizi nonācis policistu redzeslokā, lūguši uzrādīt kādu personu apliecinošu dokumentu. Atklājies, ka vīrietis šobrīd izsludināts meklēšanā.

"Es dzīvoju citu dzīvi. Gribi es tev zagtu "Ducati" uzdāvināšu? Laižam un braucam. Es tev viņu pielaidīšu, sēdies un brauc,” sarunā ar likumsargiem norādīja vīrietis.

Viņš aizvests uz policijas iecirkni, bet jaunieši nogādāti mājās. 

"Policijas darbinieki pieņēma lēmumu gan vienu, gan otru jaunieti nogādāt mājās. Papildus jāatgādina vecākiem, ka bērniem līdz 16 gadu vecumam pēc pulksten 22.00 atrasties uz ielas bez vecāku vai viņu aizstājēju klātbūtnes ir aizliegts, tāpēc ar jauniešiem veiktas preventīva rakstura pārrunas," stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Greidāne. 

Vairāk skatieties augstāk pievienotajā sižetā. 

Citi šobrīd lasa

Krapsis atstādināts no amata pienākumu pildīšanas 2
Aizturētais Kazaņas skolā asinspirti sarīkojušais šāvējs saucis sevi par Dievu 3
Porziņģis komentējis savas attiecības ar Dončiču
Skatīt visus komentārus

Погибшая в Казани учительница была настоящей красавицей. Она закрыла собой ребенка

"Он совершал попытку суицида в метро": Геннадий Хазанов рассказал о своем "нездоровом" брате