Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas Radio atsauc iepriekš ziņoto, ka prezidents, iespējams, pārkāpis noteikumus, saņemot friziera pakalpojumu
Valsts prezidenta kanceleja

Latvijas Radio atsauc iepriekš ziņoto, ka prezidents, iespējams, pārkāpis noteikumus, saņemot friziera pakalpojumu 11

Politika
27. janvārī 19:33 2021. gada 27. janvārī 19:33 | Papildināts, 27. janvārī 22:25
  Jauns.lv
Latvijas Radio (LR), atsaucoties uz tā rīcībā esošo neoficiālo informāciju, trešdien ziņoja, ka laikā, kad skaistumkopšanas pakalpojumus sniegt un arī saņemt ir liegts, Latvijas Valsts prezidents Egils Levits šo noteikumu, iespējams, ir pārkāpis un friziera pakalpojumu saņēmis. Prezidenta pārstāve Aiva Rozenberga gan to dēvēja par dezinformāciju, apgalvojot, ka prezidents šo pakalpojumu pēdējo reizi saņēmis pirms attiecīgajiem ierobežojumiem. Vēlāk LR savu ziņu atsaucis.

(ziņa papildināta)

Latvijas Radio iepriekš vēstīja, ka tā rīcībā nonākušās neoficiālās ziņas liecina, ka friziera pakalpojumus šajā ierobežojumu laikā saņēmis arī prezidents Levits.

Lai noskaidrotu, vai tā ir patiesība, Latvijas Radio sazinājies ar Valsts prezidenta kanceleju. Tās padomniece saziņai ar sabiedrību Aiva Rozenberga sākotnēji sniedza šādu komentāru: "Ja būtu kāds ļoti rūpīgi izsekojis līdzi Valsts prezidenta matu garumam pēdējo vairāku nedēļu laikā, tad varētu redzēt, ka tā [frizūra] ir kļuvusi tikai kuplāka. Mati pāris, vairāku nedēļu garumā nav griezti."

Pēc vairākām stundām Latvijas Radio atvainojās un atsauca šovakar raidījumā “Apskats” izskanējušo informāciju.

"Šī materiāla tapšanā izmantotie informācijas avoti nebija pietiekami, lai izteiktu šādu apgalvojumu," norāda Latvijas Radio.

Kādu informāciju izplatīja Latvijas Radio?

Latvijas Radio iepriekš ziņoja, ka tā rīcībā esot informācija, ka Latvijas Valsts prezidents pārkāpis noteikumus, un friziere no Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Rīta panorāma" komandas šo pakalpojumu Valsts prezidentam ir sniegusi, vēstī lsm.lv.

"Es zinu, ka konkrētais cilvēks noteikti ir kādreiz sniedzis šo pakalpojumu Valsts prezidentam, bet, kā es vēlreiz saku: šo pēdējo vairāku nedēļu laikā no informācijas, kas ir manā rīcībā, Valsts prezidentam šāds pakalpojums nav sniegts," norādīja Rozenberga.

Vēlāk LR atzina, ka informācija nav bijusi patiesa.

LTV neesot informācijas, ka kāds darbinieks pārkāpis noteikumus

LTV pārstāvei Kristai Luīzei Priedītei Latvijas Radio sākotnēji apgalvotais bija jaunums un viņa apliecināja, ka televīzijas rīcībā nav informācija, ka kāds darbinieks darba laikā vai ārpus darba pienākumu veikšanas būtu veidojis prezidentam frizūru brīdī, kad valstī ir ierobežojumi.

Valsts prezidenta pārstāve Aiva Rozenberga norādīja, ka prezidents matus nav griezis vairāk nekā astoņas nedēļas. "Valsts prezidentam friziera pakalpojumi pēdējo reizi tika sniegti pagājušā gada 2. decembrī. Līdz ar to šī informācija, kas ir nonākusi jūsu rīcībā, ir dezinformācija. To arī jebkurš cilvēks var pārliecināties pēc publiski esošām fotogrāfijām. Valsts prezidents ļoti nopietni izskata šos friziera aizliegumu pakalpojumus," pauda Rozenberga.

Levits pagājušā gada 2.decembrī (Foto: Valsts prezidenta kanceleja)
Levits šī gada 27.janvārī (Foto: Valsts prezidenta kanceleja)

Jau ziņots, ka no pagājušā gada 21.decembra Latvijā ir aizliegts sniegt friziera pakalpojumu.

Citi šobrīd lasa

Komponiste Lolita Ritmane: atklāti par laulību, alkoholu un mūzikas brīnumu
Ilgi nezināja, ka dēls nedzird... kā liepājnieks Dāgs iekļaujas dzirdīgo pasaulē 1
Simtiem sirmgalvju Latvijas pierobežā Covid-19 pandēmijas laikā praktiski palikuši bez ārsta un medikamentiem 4
Skatīt visus komentārus

"Я сделала ему предложение": стриптизерша собралась замуж за 19-летнего сына Наташи Королевой

"Зачем надо было рушить семью?": звезды, которые жалеют о разводе