Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Septembra beigās Majoru pludmalē norisināsies “Jūrmalas skriešanas svētki"

Novadu ziņas
2015. gada 4. septembrī 10:29 2015. gada 4. septembrī 10:29
 
27.septembrī norisināsies gaidītākais rudens aktīvās atpūtas notikums – “Jūrmalas skriešanas svētki”. Latvijas aktīvākie skrējēji, nūjotāji un citi aktīvās atpūtas piekritēji ir aicināti pieteikt savu dalību pasākumā un veselīgi pavadīt rudens dienu svaigā gaisā pie jūras. Šogad “Jūrmalas skriešanas svētku” dalībnieki tiek aicināti arī vienoties kopīgam mērķim – atbalstīt trūcīgās ģimenes un tajās augošos bērnus. No katras reģistrētās dalības maksas, pasākuma organizatori ziedos 1 EUR nepieciešamā inventāra iegādei Jūrmalas dienas aprūpes centram bērniem.

“Jūrmalas skriešanas svētki” Majoru pludmalē pie “Baltic Beach Hotel” norisināsies otro gadu un šogad tie plānoti plašāki, tostarp ar jaunu – nūjošanas distanci, cēlu mērķi un vēl daudzveidīgāku izklaides programmu. Svētkos uzstāsies Latvijā pazīstami mūziķi – grupas “Samba de Riga”, Jenny May un “Otra Puse”, kā arī būs neskaitāmas radošas un jautras aktivitātes bērniem un pieaugušajiem.

Aktīvās atpūtas un sporta piekritēji no visas Latvijas ir aicināti pieteikt savu dalību šādās aktivitātēs:

•    10km un 5km distances individuālajiem skrējējiem,

•    5km nūjošana (jaunums), kas vienos Latvijas aktīvākos nojūtājus un ikvienu, kam tuvs ir iešanas prieks,

•    10 km stafešu skrējiens (4x2,5km), kurā īpaši aicināti piedalīties uzņēmumi, draugu kompānijas un citas komandas,

•    Bērnu skrējiens (0,5-1km), kas paredzēts jaunākajai skrējēju paaudzei.

Lai mudinātu arī bērnus un jauniešus nodarboties ar sportu un izbaudīt kustību prieku, arī šogad “Jūrmalas skriešanas svētkos” visu skolu un klašu skolēniem dalība ir bez maksas. Tādēļ Latvijas skolas un vecāki tiek īpaši aicināti mudināt skolēnus piedalīties un atbalstīt veselīgu dzīvesveidu.

Pieteikties “Jūrmalas skriešanas svētkiem” ir iespējams, reģistrējoties mājas lapā www.maratoni.lv.  Reģistrējoties iepriekš līdz 30. augustam, dalības maksa visās distancēs ir 7 EUR, bet kā ierasts Bērnu distancē bērniem vecumā līdz 12 gadiem un skolēniem, reģistrējoties iepriekš, dalība ir bez maksas.

No katras reģistrācijā samaksātās dalības maksas organizatori ziedos 1 EUR jauna inventāra – galdu, krēslu, datoru un citu nepieciešamu lietu iegādei Dienas aprūpes centram bērniem. Ikdienā aprūpes centrs sniedz pakalpojumus bērniem no trūcīgām ģimenēm vecumā no 3 līdz 18 gadiem, un ģimenēm, kurās ir bērna attīstībai nelabvēlīgi apstākļi.

“Jūrmalas skriešanas svētkus” organizē “Alpha Baltic Sport”, uz svētkiem aicina Jūrmala.  

Rūpējoties par jūrmalnieku un pilsētas viesu labsajūtu, Jūrmala šoruden piedāvā daudzveidīgu pasākumu programmu “Labsajūtas rudens Jūrmalā”, kas sāksies ar Kauguru rudens svētkiem un turpināsies visu rudeni. Šajā laikā ikviens interesents kūrortpilsētā varēs piedalīties dažādās veselīga un aktīva dzīvesveida veicināšanas aktivitātēs, no 4. līdz 30.septembrim izjust Raiņa un Aspazijas klātbūtni Dzejas dienu pasākumos, laikā no 14. līdz 20. septembrim apmeklēt bezmaksas pasākumus veselības atjaunošanai Jūrmalas “Veselības nedēļas ietvaros”, kā arī visu rudeni baudīt plašu kultūras un sporta notikumu programmu.

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Klūp uz skatuves, saplēš balvu, atstāj vaļā bikšu priekšu - arī slavenībām gadās ķibeles
Imants Kalniņš: "No savas ideālās pasaules es neatsakos" 2
"Cik var mani ķengāt!" - dziedātāja Samanta Tīna pukojas, ka viņu apvaino Lukašenko atbalstīšanā
Pievienot komentāru

Племянница принцессы Дианы вышла замуж за миллиардера

ФОТО: Дженнифер Лопес подтвердила воссоединение с Беном Аффлеком