Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tēva dienas festivāls Rīgā pulcē tūkstošiem ģimeņu. FOTO
Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, tā svinama septembra otrajā svētdienā.

Tēva dienas festivāls Rīgā pulcē tūkstošiem ģimeņu. FOTO

Kultūra
2015. gada 5. septembrī 17:58 2015. gada 5. septembrī 17:58
  Kasjauns.lv
Lai popularizētu Tēva dienu un aicinātu to ieviest kā ikgadēju ģimenes tradīciju, šodien Rīgā Vērmanes dārzā Latvijas vecāku organizācija „Mammamuntetiem.lv jau trešo gadu kopā pulcēja Latvijā lepnākos tētus un viņu ģimenes – dienas garumā pasākumu apmeklēja tūkstošiem tēvu ar ģimenēm.

„Tēva diena katru dienu!” ar šādu saukli  „Mammamuntetiem.lv” pieteica savus kārtējos ģimenes svētkus par godu Tēva dienai. „Tēta rotaļāšanās un mīļas sarunas ar savu bērnu nav tikai aina no svētku dienām – tai jābūt katra bērna ikdienai. Lai veicinātu tēta un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā un skaidrotu tēva lomas neatsveramo nozīmi bērna dzīvē, mēs, vecāku organizācija „Mammamuntetiem.lv”, jau trešo gadu pēc kārtas Rīgā rīkojam sirsnīgus, ģimeniskus svētkus par godu Tēva dienai,” stāsta „Mammamuntetiem.lv” vadītāja un Tēva dienas festivāla organizatore Inga Akmentiņa-Smildziņa. „Jau pēc pirmā Tēva dienas festivāla nolēmām – šiem ģimeniskajiem svētkiem Rīgā ir jākļūst par ikgadēju tradīciju, jo redzējām, cik pagodināti un lepni jūtas uz pasākumu sanākušie tēti,” teic I.Akmentiņ-Smildziņa.

Arī šodien tētu un bērnu sejās bija vērojams gandarījums, daudzi tēti un bērni bija saskaņojuši apģērbus un aksesuārus, un uzņēma ģimenes kopbildes, izmantojot papīra ūsas.

“Kamēr bērni ir mazi, labākais veids, kā pavadīt brīvo laiku, ir kopā ar saviem bērniem. Un publisks Tēva dienas pasākums ir vēl viens veids, kā saturīgi pavadīt laiku ģimenei kopā,” stāsta trīs bērnu tēvs Viesturs, kurš Tēva dienas festivālu Rīgā ir apmeklējis visus trīs gadus, kopš pasākums tiek organizēts.

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, tā svinama septembra otrajā svētdienā, un šogad Latvijas vecāku organizācija „Mammamuntetiem.lv” par godu Tēva dienai rīko vairākus pasākumus un aktivitātes, tādējādi akcentējot domu, ka tētim laiks saviem bērniem ir jāveltī katru dienu. Pēc Tēva dienas festivāla nedēļas garumā līdz oficiālajiem Tēva dienas svētkiem ģimenes tiek aicinātas piedalīties divos Vislatvijas konkursos par godu Tēva dienai – konkursā „Stāsti par tētiem”, kas rīkots kopā ar „Amigo iniciatīvu laimīgām ģimenēm” un kura galvenā balvā ir „Huawei” mobilie tālruņi visai ģimenei, kā arī apmaksātas sarunas gada garumā, izmantojot „Amigo” pieslēgumu „Lielais”. Kā arī konkursā bērnudārziem „Kā mēs sveicām savus tētus”, kur galvenā balva ir ceļojums vienai grupiņai uz „Laima” Šokolādes muzeju un konstruktori LEGO.

Tēva dienas festivāls 2015 šogad notiek kopā ar Rīgas interešu izglītības ikgadējo pasākumu “Nāc un piedalies”, tāpēc visas dienas garumā Vērmanes dārzā notika jo liela rosība, ģimenēm piedāvājot visdažādākās aktivitātes, paraugdemonstrējumus un koncertu.

Kasjauns.lv / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Lukašenko sanatorija Jūrmalā paglābjas no sankcijām 1
Jaunie un karstie. Geimere Dana Dima jeb DanucD: "Spēlēšana man ir pavērusi durvis uz pasauli"
Aizputes uzņēmēja slepkavības lieta: pēc vairāk nekā 20 gadiem slepkava stāsies tiesas priekšā
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал секретный туннель под своим замком

"Я превратилась в телочку": Агата Муцениеце показала, как переоделась на снегу