Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Īpašums, kurā tika noslepkavots Pāvels Rebenoks, patiesībā bija atpūtas komplekss 11

Sabiedrība
23. septembrī 05:12 2020. gada 23. septembrī 05:12
  Jauns.lv
Māja, kurā pagājušās nedēļas nogalē tika noslepkavots advokāts Pāvels Rebenoks, patiesībā bija atpūtas komplekss, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Garkalnes novada Langstiņos esošais īpašums, izrādās, ir Pāvelam Rebenokam un viņa draugam un biznesa partnerim Ingum Balandinam piederošās SIA "Verdorff" struktūrvienība.

To, ka Rebenoka dzīvesvieta, kas juridiski noformēta kā atpūtas komplekss "Zariņu krasts", ir SIA "Verdorff" struktūrvienība, apliecina publiskajās datu bāzēs pieejamā informācija.

Nekustamais īpašums iegādāts pagājušā gada novembrī par 390 tūkstošiem eiro. Iespējams, ka izvēle savu dzīvesvietu iegādāties uz uzņēmuma vārda ir pamatojama gan ar priekšrocībām, kas ļauj valstij samaksāt mazāk nodokļu, gan arī tamdēļ, ka Rebenokam bija faktiska kopdzīve ar Balandinu. Raugoties no nodokļu aspekta, reģistrējot nekustamo īpašumu uz uzņēmuma vārda, Rebenokam un Balandinam bija iespēja nesamaksāt uzņēmuma ienākuma nodokli, kas būtu jāmaksā, ja puiši nekustamo īpašumu būtu vēlējušies reģistrēt kā fizisko personu īpašumu.  Var lēst, ka ietaupījums uz uzņēmuma ienākuma nodokli no īpašuma iegādes veidojas 97 500 eiro apmērā.

Saistītās ziņas

Nams, kurā laupītāji nosita Rebenoku, atrodas teju blakus savulaik apzagtajai Rimšēviča mājai 4
Rebenoka kolēģa sieva atklāj, cik nežēlīgi uzbrucēji bijuši pret Balandinu 12
Rebenoks sists ar rokām, kājām un terases dēļiem. Otrs cietušais sniedzis liecības 15

SIA "Verdorff" ir dibināta 2019. gada maijā, un tās īpašnieki vienādās daļās ir bojā gājušais Rebenoks un viņa dzīvesbiedrs Ingus Balandins, kurš ir uzņēmuma vienīgā amatpersona. SIA "Verdorff" gada pārskats par 2019. gadu liecina, ka uzņēmums pērn darbību noslēdzis ar vairāk nekā miljona peļņu, uzņēmumam ir naudas līdzekļi – vairāk nekā 717 tūkstoši eiro –, kā arī nekustamais īpašums, kurā nogalināja Rebenoku.

Vairāk par Rebenoka slepkavības aizkulisēm un advokāta ekstravaganto dzīvesveidu lasiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Aizturēšanas aizkulises: kā Latvijas policisti Rīgā gaišas dienas laikā sagrāba Igaunijā meklētu vīrieti. VIDEO 1
VIDEO: aculiecinieki Nicā nofilmējuši, kā policisti aiztur teroristu, kurš baznīcā nogalināja 3 cilvēkus 11
Indietis Vecrīgā nepamana trīs gājējus un notriec visus reizē 7
Skatīt visus komentārus

Джоли пошла на новые меры, чтобы отсудить детей у Питта

Стало известно, почему Меган отказалась от поездки в Великобританию