Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rebenoka slepkavības lietā smagi cietis viņa biznesa partneris Balandins
Pāvels Rebenoks kopā ar Ingu Balandinu (Foto: Facebook / Ingus Balandins)

Rebenoka slepkavības lietā smagi cietis viņa biznesa partneris Balandins

112
20. septembrī 16:05 2020. gada 20. septembrī 16:05
  Jauns.lv / LETA
Advokāta Pāvela Rebenoka slepkavības lietā cietis viņa biznesa partneris Ingus Balandins, apstiprināja Rebenoka kolēģis, jurists Mārtiņš Krieķis.

Pēc viņa teiktā, Balandinam nodarīti smagi miesas bojājumi. Rebenoka kolēģa jurista Mārtiņa Krieķa rīcībā ir arī informācija, ka Rebenoka mājā slepkavības naktī bijuši trīs cilvēki maskās. Svētdienas rītā Langstiņos, kur atrodas Rebenoka dzīvesvieta, ieradās arī Jauns.lv.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka Balandinam pieder 50,02% daļu veterinārajā klīnikā SIA "Frančeska VET", kurā Rebenokam pieder 16,71% daļu. Vēl 16,64% pieder Jānim Vilderam un 16,64% Kārlim Tipānam. Klīnikas mājaslapā lasāms, ka Balandins ir tās galvenais veterinārārsts.

Ingus Balandins kopā ar Pāvelu Rebenoku (Foto: Facebook / Ingus Balandins)

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska iepriekš apstiprināja, ka lietā ir viens cietušais, bet viņa vārdu nenosauca. Viņa arī nekomentēja, vai šī cilvēka liecības ir noderīgas izmeklēšanā un kādas traumas viņam nodarītas.

Jau ziņots, ka Langstiņos aizvadītajā naktī nogalināts zvērināts advokāts Rebenoks.

Advokāts nogalināts savās mājās un noziedznieki ēkā veikuši arī laupīšanu.

Saistībā ar notikušo policijā sākts Kriminālprocess pēc krimināllikuma 117.panta - par slepkavību, ja tā saistīta ar laupīšanu. Policija patlaban izskata divas versijas par advokāta slepkavību.

Viena versija ir, ka slepkavība saistīta ar laupīšanu, bet otra - ar viņa profesionālo darbību. Policija gan neprecizē, ar kādu tieši profesionālo darbību, proti, advokāta, uzņēmējdarbību vai politisko darbību.

Rebenoka kolēģis, jurists Krieķis teica, ka sestdien vakarā Rebenoks bijis pie viņa ciemos, un aizbraucis mājās vēlu naktī. "Tāpēc tas, ko mēs redzam - neticu, ka tā ir laupīšanas slepkavība. Tā ir slepkavība izdarīta ar apzinātu mērķi," uzskata Krieķis.

"Varu apstiprināt, ka tā ir bijusi slepkavība, ka tā ir notikusi šonakt, un, ka tā ir notikusi, izmantojot fizisku spēku," klāstīja Krieķis.

Saistītās ziņas

Zināms vairāk par notikumiem Rebenoka mājā slepkavības naktī; policija izskata divas versijas
Advokāta Rebenoka slepkavība: sestdienas vakarā pirms nāves viņš viesojies pie Krieķa
Krieķis: šonakt miris Rebenoks

Pērn martā Rebenoks, vēl esot "Olainfarm" padomes priekšsēdētājs, vērsās pie Valsts policijas toreizējā priekšnieka Inta Ķuža un Valsts drošības dienesta (VDD) priekšnieka Normunda Mežvieta saistībā ar viņam izteiktiem draudiem dzīvībai. Sarunā ar aģentūru LETA advokāts toreiz neizpauda ne draudu veidu, ne draudu izteicēju. Savukārt Valsts policijā tolaik apstiprināja, ka ir saņemts Rebenoka iesniegums un notiek tā izvērtēšana.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "pieradināts" aligators atgādina, kāpēc plēsoņām nevajadzētu līdz galam uzticēties
Santas Zāmueles jaunais vīrs esot bankrotējis
Eksministra Rasnača dēls rāda pilsonisku drosmi 3

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

МакКонахи рассказал о сексуальном напряжении между Питтом и Энистон