Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Twitter / @Inga_Gorbunova
 

FOTO: pircēji Latvijas lielveikalos novēro tukšus pārtikas preču plauktus 18

Sabiedrība
28. februārī 20:51 2020. gada 28. februārī 20:51
  Jauns.lv
"Twitter" lietotāja Inga Gorbunova padalījusies ar fotogrāfiju no lielveikala "Maxima", kurā redzami tukši graudaugu izstrādājumu plaukti.

"Es neticēju, bet... Grostonas Maksimas griķu/rīsu/ miltu plaukti," raksta Inga.

Atbildot uz Ingas fotogrāfiju, arī citi iedzīvotāji tīmeklī ziņo, ka arī citos Latvijas veikalos saskārušies ar pārtikas produktu trūkumu. Izpirkti esot lielākoties griķi.

Tikmēr “Maxima Latvija” ziņo, ka šobrīd pastiprināti seko preču pieprasījuma izmaiņām un ir palielinājusi piegādes apjomus noteiktām preču grupām, kā, piemēram, griķiem, makaroniem, ingveram, roku dezinfekcijas līdzekļiem.

“Nodrošināt visu ikdienai nepieciešamo šobrīd ir mūsu prioritāte. Sagaidām, ka visi tirgus spēlētāji situācijas risināšanā iesaistīsies godprātīgi un līdzīgi kā mēs, nodrošinās zemākās cenas tirgū. Produktu grupās, kur ir novērots lielāks pieprasījums nekā ierasts, meklējam alternatīvas un cieši sadarbojamies ar piegādātājiem,” skaidro Edvīns Lakstīgala, “Maxima Latvija” iepirkumu departamenta direktors.

“Maxima Latvija” cieši sadarbojas ar atbildīgajām valsts iestādām un dienestiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ir gatavi īstenot citas papildus aktivitātes.

Vienlaikus uzņēmuma ietvaros tiek īstenota virkne papildu preventīvas un profilaktiskas darbības, piemēram, administrācijā piegādāti un izvietoti papildus dezinfekcijas līdzekļi rokām, veikta intensīva darbinieku informēšanu par dezinfekcijas pasākumiem kā veikalā, tā darbinieku kopietošanas telpā, piemēram, kā pareizi un cik bieži nepieciešams tīrīt darba virsmas, iekārtas, koplietošanas telpas, u.c. telpas. Rūpējoties par darbinieku imunitāti, tiek nodrošināts bezmaksas ingvers, citrons un medus. Kasieriem plānots piešķirt roku dezinfekcijas gēlu, lai varētu parūpēties par tīrām rokām, strādājot arī esot kasē.

Jauns.lv jau ziņojis, ka, bailēs no koronavīrusa, daudzās pasaules valstīs cilvēki sākuši nodrošināties ar pārtikas krājumiem, izpērkot, piemēram, konservus, tualetes papīru un graudaugu izstrādājumus.

Saistītās ziņas

Bailēs no veikalu izpirkšanas, trīs vīrieši Ķīnā nozaguši 600 tualetes papīra ruļļus 2
Pieci mirušie, karavīri ielās un tukši veikalu plaukti - koronavīruss Itāliju pārvērtis tūristu biedā 18
Koronavīrusa izraisītā masu psihozē cilvēki Singapūrā izpērk pārtikas preču veikalus 2

Citi šobrīd lasa

Rebeka Koha nav vienīgā jeb Latvijas sporta daiļavas, kas ieskatījušās ārzemniekos
Autobuss, kurā brauca Autotransporta direkcijas pārstāvji, nonāvē velosipēdistu 34
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu 1
Tēmas: Twitter, Maxima
Skatīt visus komentārus

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель

Новая возлюбленная Прилучного после долгого молчания показала фотосессию в образе ангела