Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

Ar emocionālu tiešraidi svētdienas vakarā darbu beidz LNT Ziņas 3

Ziņas
2019. gada 1. decembrī 22:10 2019. gada 1. decembrī 22:10
  Jauns.lv
Svētdien pulksten 20:00 - ierastajā ziņu laikā - pēdējo reizi "gaisā" gāja LNT Ziņu dienesta darbs. Tas bija pēdējais LNT ziņu izlaidums, atskatoties uz 23 gadu laikā paveikto.

Pēdējās nedēļas laikā no saviem skatītājiem jau atvadījušies moderatori, kuri LNT Ziņās strādājuši no pirmās dienas – Ilze Dobele un Andris Auzāns, arī Daina Lipiniece. Viņus redzēsim vēl šovakar, kad ēterā būs arī ilggadējie LNT moderatori Ivo Goldmanis un Haralds Burkovskis.

LNT Ziņu dienests šo gadu laikā bijis klāt visos valstij un iedzīvotājiem svarīgajos notikumos – esam sekojuši līdzi vēlēšanām un Saeimas atlaišanai, grautiņiem Vecrīgā un Zolitūdes traģēdijai, referendumiem un svētkiem, emigrācijai un remigrācijai, globālajām norisēm politikā un ekonomikā. LNT ziņas ir spējušas aktualizēt arī tematus, kas izraisījuši plašu rezonansi, ietekmējot arī norises sabiedrības labā.

Vēsturē ieies pirms Saeimas un pašvaldību vēlēšanām LNT Ziņu dienesta rīkotās "Līderu debates", kuru jaunais formāts piešķīra īpašu dinamiku pirmsvēlēšanu cīņām un visai sabiedrībai ļāva izvērtēt gan partiju programmas, gan politiķu spēju argumentēt savus solījumus.

LNT Ziņu dienests arī ieviesa inovatīvus paņēmienus sižetu veidošanā un animācijas grafiku pielietošanā, pirmais filmēšanai 2010.gadā sāka izmantot mobilo telefonu, pirmais ieviesa jauna formāta rīta ziņu raidījumu "900 sekundes".

Aktuālo notikumu stāstīšana ziņu valodā ir bijusi LNT Ziņu dienesta ikdiena, tomēr LNT skatījies arī tālāk un plašāk, mudinot savus skatītājus būt ne tikai vērotājiem, bet iesaistīties tādās norisēs, kas kļuvušas par tradīciju. 2007. gadā tieši LNT iedibināja tradīciju "Patriotu nedēļas" laikā pie krūts piespraust sarkanbaltsarkanās lentītes. Joprojām turpinās arī LNT aizsāktās labdarības akcijas, kur tiešraidēs katru gadu kopš 2008. gada aicinājām palīdzēt smagi slimiem bērniem.

Ar šī vakara ziņu speciālizlaidumu noslēgsies 23 gadus ilgušais LNT Ziņu dienesta darbs, kuru nodrošināja saliedēta profesionāļu komanda. Pēdējais no LNT skatītājiem atvadīsies raidījums "900 sekundes", kas vēl turpinās savu darbu kanālā līdz 13. decembrim.

Saistītās ziņas

No skatītājiem pēc 23 darba gadiem LNT ēterā atvadās arī diktore Ilze Dobele 15
Pēc 23 gadu darba no skatītājiem atvadās LNT diktors Andris Auzāns 19
VIDEO: kāda atmosfēra šobrīd valda LNT Ziņu dienestā, kur cilvēki gatavojas pēdējam ēteram 21

Citi šobrīd lasa

VIDEO: kā šobrīd izskatās Tērbatas ielā, kas uz mēnesi būs slēgta automašīnu satiksmei 3
VIDEO: TV ziņu moderatorei tiešraides laikā izkrīt zobs, un viņas reakcija pārsteidz skatītājus
Ņujorkā paša dzīvoklī atrod sadalītu miljonāra līķi, kur slepkava pametis arī motorzāģi
Tēmas: LNT, Dobele
Skatīt visus komentārus

Галкин ответил на слухи о выборе суррогатной мамы с помощью врача с проблемами с законом

Суд Деппа и Херд: Фекалии на супружеской постели, показания свидетелей и другие подробности