Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs foto. (Foto: Valsts policija)

Ķengaragā lūgums trokšņojošiem kaimiņiem nakts laikā uzvesties klusāk izvēršas traģiskā bojāejā 59

112
21. janvārī 17:00 2019. gada 21. janvārī 17:00
Jauns.lv
Pagājušajā nedēļā, naktī no 16. uz 17. janvāri, Valsts policijā tika saņemts izsaukums uz kādu daudzdzīvokļu namu Ķengaragā, kur kautiņa rezultātā mira vīrietis. Pa “karstām pēdām” likumsargi aizturēja aizdomās turēto personu.

Tonakt dzīvoklī vairāku personu kompānija svinējusi atkalsatikšanos. Personas lietojušas alkoholiskos dzērienus un skaļi uzvedušās, un kaimiņiem tas traucējis. Viens no kaimiņiem nolēmis aprunāties ar svinētājiem un lūgt uzvesties klusāk.

Diemžēl šī saruna izvērtusies traģiski – sākotnēji starp kaimiņu un vienu no kompānijā esošajiem vīriešiem izcēlies mutvārdu konflikts, kas pāraudzis kautiņā. Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis kaimiņam izdarījis vairākus mērķtiecīgus sitienus, kā rezultātā abi vīrieši nokrituši pa trepēm lejā un kaimiņš notikuma vietā gājis bojā.

Par notikušo nekavējoties tika paziņots Valsts policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem, kuri ieradās norādītajā adresē.

Likumsargi aizdomās turēto personu aizturēja un nogādāja iecirknī. Jāpiebilst, ka aizturētais vīrietis tobrīd atradās 2,5 promiļu stiprā alkohola reibumā.

1988. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

Tika nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu bojā gājušā vīrieša nāves cēloni.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas – par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajam vīrietim tiesa piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli.

Valsts policija aicina iedzīvotājus situācijās, kad kaimiņi traucē naktsmieru, neiesaistīties padziļinātos konfliktos. Ja aprunājoties, neizdodas vienoties ar kaimiņu par savstarpēji izdevīgu risinājumu problēmai vai jūtams, ka saruna draud izvērsties nopietnākā konfliktā, aicinām par notiekošo ziņot policijai pa tālruņa numuru 110.

Citi šobrīd lasa

Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Lelde Dreimane - aktrise ar plānoto bohēmu 1
Rūdolfs Brēmanis pēc šķiršanās no Agneses Zeltiņas iziet sabiedrībā ar jaunu dāmu
Skatīt visus komentārus

Игривую Аллу Пугачеву засняли на двойном свидании в Юрмале