Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sudraba, arī viena palikusi Saeimā, tic panākumiem vēlēšanās
Saeimas deputāte Inguna Sudraba. (Foto: Ieva Leiniša/LETA)

Sudraba, arī viena palikusi Saeimā, tic panākumiem vēlēšanās 42

Politika
2018. gada 25. jūlijā 07:56 2018. gada 25. jūlijā 07:56
  Jauns.lv / LETA
Līdz ar parlamentārieša Aivara Meijas izstāšanos no partijas "No sirds Latvijai" (NSL) politiskā spēka līdere Inguna Sudraba palikusi vienīgā NSL pārstāve Saeimā, taču, viņasprāt, tas neapdraudot organizācijas startu gaidāmajās vēlēšanās - tieši pretēji, tas ļaušot politikā ienākt "jaunām sejām".

Sudraba sacīja, ka kopš iepriekšējām parlamenta vēlēšanām NSL biedru skaits teju trīskāršojies, pārsniedzot 560 biedru atzīmi, turklāt partijai ir arī atbalsta kustība, kurā ir vairāk nekā 1000 biedri.

Uz jautājumu, vai, viņasprāt, līdzšinējo partijas biedru un Saeimas deputātu izstāšanās no politiskā spēka nebūtu uzskatāma par vērtējumu NSL darbībai, Sudraba norādīja, ka katrs pats atbild par savu darbu.

Sudrabas ieskatā NSL Saeimas frakcijas, kas gan vairs nepastāv, paveiktais darbs ir vērā ņemams un, neskatoties uz darbību opozīcijā, partijai esot izdevies ietekmēt koalīcijas lēmumus vairākos būtiskos jautājumos.

Politiķe uzskata, ka tas, ka vēlēšanu sarakstā, izņemot viņu pašu, nebūs pārstāvēts vairs neviens līdz šim Saeimā strādājis cilvēks, NSL startu vēlēšanās neapdraud.

"Tas tikai apsveicami, ka būs jauni cilvēki. Partijā iesaistās cilvēki, kas nekad nav bijuši politikā. Viņi ir brīvi no bailēm. Kārtību var panākt tikai brīvi cilvēki, kam nav kādu saišu un baiļu," teica Sudraba.

NSL vēlēšanu sarakstus plāno iesniegt augusta sākumā.

Kā ziņots, janvārī, frakciju pametot deputātam Ringoldam Balodim, Saeimā beidza pastāvēt partijas NSL frakcija. Virkne šī politiskā spēka biedru, tostarp aktīvo politiķu, jau izvēlējušies jaunu politisko piederību.

Piemēram, parlamentārietis Romāns Mežeckis vēlēšanās startēs no "Saskaņas" saraksta. Saeimas deputāti Silvija Šimfa un Arvīds Platpers savu turpmāko darbību politikā saista ar Latvijas Reģionu apvienību.

Sudraba iepriekš intervijā pauda pārliecību, ka politiskā spēka frakcija parlamentā izjukusi, jo šīs partijas deputāti tikuši "pārpirkti" ar mērķi izjaukt tās frakciju parlamentā.

Citi šobrīd lasa

"Visai skarbi gāja," - Dženifere Rumpāne par pārdzīvoto Itālijas cietumā
Ģimenes locekle Zviedrijā nejauši atklāj, ka māte 28 gadus tur gūstā savu dēlu 4
Eiroparlamenta deputāts, kurš zināms kā liels LGBT kopienas pretinieks, pieķerts vīriešu grupveida seksa ballītē 12
Skatīt visus komentārus

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда