Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Liepājā sola izvērtēt apstākļus pazudušā Ivana ģimenē
Zēna māte iepriekš nav nonākusi Liepājas bāriņtiesas redzeslokā. Apstākļus ģimenē sola izvērtēt pēc tam, kad mazo Ivanu atradīs. (Foto: Facebook)

Liepājā sola izvērtēt apstākļus pazudušā Ivana ģimenē

Sabiedrība
2017. gada 4. jūlijā 15:17 2017. gada 4. jūlijā 15:17
  Kasjauns.lv
Iepriekš izskanot informācijai, ka pazudušā liepājnieka Ivana Berladina ģimene jau iepriekš bijusi Bāriņtiesas redzeslokā, Liepājas bāriņtiesa portālu Kasjauns.lv informēja, ka izskanējusī informācija nav patiesa - par Ivana ģimeni iepriekš institūcijām nav bijis pamats interesēties.

Pazudušā piecgadnieka Ivana Berladina ģimene Liepājas bāriņtiesas redzeslokā līdz šim nav bijusi, portālam Kasjauns.lv paskaidroja šīs bāriņtiesas vadītājas vietniece Kristīne Antmane.

Vienlaikus viņa teica, ka šobrīd vissvarīgākais ir puisēnu atrast, un tikai pēc tam bāriņtiesa vērtēs, vai bērna vecāki nav ļaunprātīgi izmantojuši savas tiesības, - vai Ivanam bija visa nepieciešamā aprūpe un uzraudzība.

Zēna māte un vecmāmiņa. (Foto: Facebook)

Kasjauns.lv jau vēstīja, ka Liepājā jau trešo dienu ilgst pazudušā bērna meklēšana. Otrdien no rīta Ivans Berladins izsludināts starptautiskā meklēšanā. Viņu meklē arī kaimiņvalstīs. Līdzās policijas spēkiem puisēnu meklē arī vismaz 500 brīvprātīgo, ir piesaistīts helikopters.

Pirmdienas vakarā ziņojām, ka vietējie - ģimenes kaimiņi - norādīja, ka ģimenē bijušas problēmas un nesaskaņas.

Zoja Arejeva, kura ir māte 5 gadus vecajam puisēnam Ivanam, saka - dēls pēdējoreiz redzēts centrā, teicis, ka brauc pēc cepumiem un konfektēm, lai gan naudas viņam nebija.

TV3 ziņo, ka ģimenē bieži bijuši konflikti, un sestdien puisēns ar māti strīdējies par pastaigu uz jūru - Zoja esot bijusi dusmīga, liecina vietējo mājas iedzīvotāju teiktais. Izskanot versijai par to, ka viena no meklējamā bērna pazīmēm ir zilums zem acs - arī to neoficiāli "pieraksta" mātei. 

Kaimiņiene Kristīne zināja teikt, ka mātei bieži paticis iedzert.

Kaimiņu meitene Nellija televīzijai norāda, ka mazais Ivans bieži bijis viens, viens pats arī gājis uz jūru.

Citi šobrīd lasa

Latvijas noslēpums: kā kvalitatīvie RAF mikroautobusi kļuva par brāķiem 11
Piektdien Latvijā miris 21 ar Covid-19 saslimušais; stacionāros esošo slimnieku skaits nedaudz samazinājies
VIDEO: suns solidarizējas ar savu saimnieku un kopē viņa klibošanu
Pievienot komentāru

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников