Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Brīvprātīgo organizācija izplata paziņojumu saistībā ar Liepājā pazudušo bērnu
Brīvprātīgo organizācija "Bezvests.lv" (Foto: Ekrānuzņēmums no Facebook.com/Bezvests.lv)

Brīvprātīgo organizācija izplata paziņojumu saistībā ar Liepājā pazudušo bērnu

Sabiedrība
2017. gada 3. jūlijā 12:09 2017. gada 3. jūlijā 12:09
  Kasjauns.lv
Valsts galvenās kriminālpolicijas pārvaldes slepkavību izmeklēšanas un pazudušo cilvēku meklēšanas nodaļa aicinājusi brīvprātīgo organizāciju “Bezvests.lv” kopā ar policiju piedalīties bērna meklēšanā, vēsta “Bezvests.lv”.

Organizācija ir atsaukusies aicinājumam un šodien plāno izbraukt uz Liepājas pusi. Meklēt plānots gan dienu, gan nakti, līdz bērns atradīsies. “Bezvests.lv” aicina ikvienu, kas sevī jūt spēku, piebiedroties brīvprātīgajiem un ņemt dalību pazudušā bērna meklēšanas pasākumā. 

Pulcēšanās notikšot Liepājā, Pāvilostas ielā 1 – netālu no vietas, kur zēns manīts pēdējo reizi. 

“Bezvests.lv” aicina visus brīvprātīgos līdzi ņemt termosus ar siltu tēju, kaut ko ēdamu, lukturīšus ar rezerves akumulatoriem, siltas drēbes un ērtus apavus. 

Lūgums vecākiem, kas pastaigājās ar bērniem, pievērst uzmanību, ar ko spēlējas un komunicē jūsu bērni. Ivans runā krievu valodā. 

Jau ziņots, ka vakar Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēnam ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija krekls ar uzrakstu - zaļš vai oranžs, zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.
Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka sestdien ap plkst.10 kāds iedzīvotājs manījis zēnu ar līdzīgām pazīmēm autobusa pieturā, līdz ar to, ļoti iespējams, ka zēns var atrasties arī kaut kur pilsētas centrā. Valsts policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukiem, veikaliem un jebkurām citām vietām, kurās bērni varētu uzturēties.

Ņemot vērā, ka bērns, visticamāk, ir kustībā, policija aicina katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni - tādējādi kopīgiem spēkiem apsekojot iespējami plašāku teritoriju. Tāpat Liepājas iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem - ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.
 

Pazudušais piecus gadus vecais Ivans Berladins (Foto: Valsts policija)

Citi šobrīd lasa

"Tā bija spēle" Igaunijā zināms šaušanas instruktors piedod slepkavības mēģinājumā apsūdzētajai sievai, kura iešāva viņam sejā
Vakcīna nav apstiprināta, nav datu par auglību, nav pētījumu uz dzīvniekiem... Spraigi aizvadīta diskusija "Laiks uzzināt patiesību" 8
Viņa publiski stāstīja par maksas rezidentūras ēnas pusi. Tagad RSU pret viņu ierosina disciplinārlietu, ka kavējusi studijas Covid-19 dēļ
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1