Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Turpina tiesāt operas mākslinieku apzadzēju - puisi ar kriminālu pagātni
Jaunietis jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Turpina tiesāt operas mākslinieku apzadzēju - puisi ar kriminālu pagātni

112
2017. gada 5. jūnijā 09:50 2017. gada 5. jūnijā 09:50
  LETA
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa plkst.15 turpinās skatīt krimināllietu pret agrāk tiesātu vīrieti par skatuves mākslinieku apzagšanu Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) ģērbtuvēs.

Lietu skata tiesnesis Andis Celms.

Kā iepriekš informēja prokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina, saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai pērn 8.septembrī apsūdzētā persona iekļuva ģērbtuvēs, kamēr operas mākslinieki uzstājās, un no neaizslēgtas ģērbtuves nozaga viņiem piederošas mantas. Zaglis uzskatīja, ka viņa darbības neviens nenovēro.

Noziedznieks astoņām cietušajām personām nodarīja materiālus zaudējumus, kuru kopējā vērtība sasniedz 3706 eiro.

Prokuratūrā piebilda, ka vīrietim kādā citā kriminālprocesā ar 18.janvāra Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Kā ziņots, pagājušā gada 8.septembrī, kamēr operas mākslinieki uzstājās, no neaizslēgtas ģērbtuves tika nozagtas viņu mantas - datori, mobilie telefoni, nauda un dažādas citas personīgās lietas. Nozagto mantu kopējā vērtība tika lēsta aptuveni 4000 eiro vērtībā.

Valsts policija toreiz pastāstīja līdz šim nezināmas detaļas par šo noziegumu, proti, zaglis iegājis teātrī brīdī, kad apmeklētāji pēc starpbrīža atgriezās zālē. Zaglis no videonovērošanas neizvairījās, tieši tāpēc policijas rīcībā nonāca kadri ar zagļa attēlu, kuri vēlāk tika izplatīti masu medijiem.

Informācijas par līdzdalībniekiem policijai nav, taču teātrī vīrieti redzēja daudzi cilvēki, bet viņam nepievērsa uzmanību, jo teātrī tobrīd norisinājās sezonas kulminācija - noslēguma koncerts ar milzīgu skaitu cilvēku, norādīja policijā. Zādzību zaglis izdarījis desmit līdz 15 minūšu laikā.

Lai arī sākotnēji policija ziņoja par astoņiem cietušajiem, tagad policija precizē, ka cietušā statuss ir septiņiem cilvēkiem.

Jau ziņots, ka aizdomās turēto policija aizturēja pagājušā gada oktobra sākumā Rīgā, Matīsa ielā. 1989.gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš vairākas reizes sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Citi šobrīd lasa

Aizturētā sektas līdera Visariona pilsētā dzīvo cilvēki no Latvijas. Viņu atbalstītāju skaits te – ārkārtīgi audzis 11
No Vecrīgas krogiem līdz Glāzgovas paradīzei – “Celtic” fani sagaida Latvijā slaveno futbola komandu
Jauns Covid-19 rekords Lietuvā - saslimuši vēl 138 cilvēki 2
Pievienot komentāru

"Это уже слишком": поклонники раскритиковали "странноватое" видео Пугачевой

Хотела лишь продать яблоки: полицейские в Иманте довели пенсионерку до слез 1