Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Nofilmēts, kā policisti Rēzeknes pusē metas krūmos un tvarsta noziegušos jaunieti

112
2017. gada 19. aprīlī 14:14 2017. gada 19. aprīlī 14:14
  Kasjauns.lv
Policisti Rēzeknes rajonā metušies ķert jaunieti, kurš ar nozagtu automašīnu pamatīgā reibumā braukājis apkārt.

Valsts policijā informē, ka šī gada 15.aprīlī Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, patrulējot Rēzeknes rajona Dricānu pagastā, ap pulksten 18:45 uz autoceļa Rēzekne- Gulbene ievēroja automašīnu "Volkswagen Golf", kuras vadītājs, pamanot policijas ekipāžu, apstājās ceļa malā.

Brīdī, kad policisti piebrauca pie šīs automašīnas, vadītājs no tās izkāpa un mēģināja bēgt. Policisti jaunieti panāca un atveda atpakaļ pie automašīnas. Notikušais iemūžināts arī video, kuru likumsargi publiskojuši sociālajos tīklos.

Pārbaudes laikā noskaidrots, ka 1996.gadā dzimušais jaunietis ne vien braucis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, bet arī bijis 2,13 promiļu reibumā. Papildus tam policisti saņēma informāciju no Latgales reģiona pārvaldes dežūrdaļas, ka ir saņemts iesniegums par automašīnas VW zādzību no kādas piemājas teritorijas.

Likumsargi nolēma aizturēt un nogādāt jaunieti Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē, kur uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 262. panta 1. daļas par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola ietekmē, kas paredz sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tāpat tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 1. daļas par zādzību.

Noskaidrojot notikušā apstākļus, aizturētais jaunietis pastāstīja, ka automašīna pieder viņa paziņam, ar kuru kopā viņi bija lietojuši alkoholiskos dzērienus. Brīdī, kad automašīnas īpašnieks aizmidzis, jaunietis ar automašīnu aizbrauca.

Kad automašīnas īpašnieks pamodās un konstatēja, ka automašīnas pie mājas nav, viņš informēja policiju par automašīnas zādzību.

Citi šobrīd lasa

Izbijušie vegāni jeb šovbiznesa zvaigznes, kas atgriezušās pie ierastajiem ēšanas paradumiem 1
Covid-19 eksperts no Zviedrijas: pasaule joprojām nesaprot 6
Pornozvaigzne atklāj, kāpēc nesanāca sekss trijatā ar Aršavinu un vēl vienu krievu futbola zvaigzni
Pievienot komentāru

СМИ: Анастасия Заворотнюк поправилась и вернулась домой