Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mūžībā aizgājis leģendārais "Līvs" Jānis Grodums

Mūžībā aizgājis leģendārais "Līvs" Jānis Grodums

Sabiedrība
2010. gada 16. jūnijā 00:08 2010. gada 16. jūnijā 00:08
 
Otrdienas vakarā slimnīcā 52 gadu vecumā mūžībā aizgājis grupas "Līvi" solists Jānis Grodums. Pirms nepilna mēneša hepatīta dēļ Grodums tika ievietots Infektoloģijas centrā.

Rokmūzikas leģenda Jānis Grodums (10.06.1958.-15.06.2010.).

12. maijā jau ziņojām, ka Grodums ārstējas Latvijas Infektoloģijas centra intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļā. Tobrīd kasjauns.lv sazvanīja Jāņa Groduma dzīvesbiedri, tērpu mākslinieci Elitu Patmalnieci. Sarunas brīdī viņa atradās slimnīcā, tieši pie sava mīļotā gultas.

Elita Patmalniece neslēpa, ka Jāņa Groduma veselības stāvoklis ir ļoti smags. Taču Elita uzsvēra, ka Latvijas Infektoloģijas centrā ir labākie ārsti – aknu speciālisti - un viņi dara visu iespējamo, lai mūziķis atveseļotos. „Jātic brīnumam,” ar cerību balsī teica māksliniece.

Vēl otrdien ziņu aģentūras ziņoja, ka daudzi pašmāju mūziķi pauduši vēlmi 17. jūnijā Vērmanes dārza piedalīties smagi slimā grupas "Līvi" mūziķa Jāņa Groduma atbalstam veltītajā koncertā. Paredzams, ka koncerts notiks tik un tā. Tas sāksies pulksten 18 un ilgs līdz pulksten 23.

Koncertu atklās Groduma līdzgaitnieks grupā "Līvi" Ainars Virga, bet turpinājumā muzicēs grupas "Pērkons", "Credo", "Linga", "Bet bet", Armands Alksnis ar grupu, Harijs Zariņš un grupa "Colt", Aisha, Jenny May, Jānis Lemežis ar grupu, vijolnieks Dzintars Beitāns ar grupu, "Rock'n'Riga" jauno grupu konkursa "Garāžas duelis" finālisti "Pūķa gars" un "Blacksmith", Kristīna Zaharova, Candy un Johnny Salamander, kā arī daudzi citi populāri mūziķi, ziņo LETA.

Koncertu vadīs Kaspars Upacieris un Andris Freidenfelds.

Katrs koncerta dalībnieks izpildīs ne vien dziesmas no sava repertuāra, bet kā īpašu pārsteigumu gatavo kādu grupas "Līvi" dziesmu, ko komponējis vai dziedājis Grodums. Vienlaikus ar atbalsta koncertu Rīgā notiks līdzīgs pasākums arī Groduma dzimtajā Liepājā. Pēc koncerta Vērmanes dārzā pasākums turpināsies bārā "Rock'n'Riga", kur muzicēs grupa "Dzelzs vilks", kā arī skanēs Groduma dziesmas.

kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

"Arī mēs esam ģimene!" - Kašers ar savu Jāni atklāti par attiecībām, kāzu plāniem un drosmi būt pašiem
Jaunie un karstie. Geimere Dana Dima jeb DanucD: "Spēlēšana man ir pavērusi durvis uz pasauli"
Aizputes uzņēmēja slepkavības lieta: pēc vairāk nekā 20 gadiem slepkava stāsies tiesas priekšā
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал секретный туннель под своим замком

"Я превратилась в телочку": Агата Муцениеце показала, как переоделась на снегу