Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Āboltiņa darba dienas vidū dodas uz Bārbiju izstādi

Sabiedrība
2011. gada 10. jūnijā 07:16 2011. gada 10. jūnijā 07:16
 
Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa („Vienotība”) vai nu nav pārāk noslogota, vai arī viņas pienākumu loks aptver visplašākās jomas – politiķe darba laikā piedalījās Bārbiju izstādes atklāšanā.

Āboltiņu darba dienas vidū uz izstādi tirdzniecības centrā „Spice Home” pavadīja viņas biroja vadītāja Gunda Reire un nekad neiztrūkstošie miesassargi.

Saeimas priekšsēdētāja gan izstādē uzkavējās tikai 20 minūtes, bet vēl jau pagāja laiks turp un atpakaļceļam. Reire aģentūrai LETA skaidrojusi, ka saņemts oficiāls ielūgums ar īpašu lūgumu piedalīties pasākuma atklāšanā, tāpēc Āboltiņa atradusi iespēju izbrīvēt laiku. „Tie ir īpaši uzņēmēju centieni, un tādi būtu jāatbalsta,” sacīja Reire, skaidrojot, ka no Āboltiņas puses tas bijis labas gribas žests.

Portālam Āboltiņa pastāstīja, ka viņai bērnībā Bārbijas nav bijis – tas bija padomju laiks, kad kapitālistu rotaļlietu pie mums netirgoja. Toties Solvitas māte strādājusi veikalā leļļu nodaļā un sagādājusi meitai vācu lelli ar kupliem, skaistiem matiem, kuru viņa ilgi glabājusi, līdz pazaudējusi, pārceļoties uz jaunu dzīvesvietu.

Izstādē „Bārbija – modes ikona cauri laikiem” apskatāmas aptuveni 200 Bārbijas dažādos amatos, profesijās, veidolos, arī dažādu tautību un ādas krāsu Bārbijas. „Bārbija, kaut esmu no plastmasas, mūsu mīlestība ir īsta,” ielūgumā izstādes viesiem raksta slavenās lelles sirdsdraugs Kens.

Bārbiju radīja 1959. gada 9. martā Viskonsinas štatā, ASV, tās pilnais vārds ir Barbara Milisenta Robertsa. Vārds Bārbija tika atvasināts no lelles izveidotājas Rutas Hendleres meitas vārda Barbara. Kens, pilnajā vārdā Kens Karsons, radās divus gadus vēlāk.

Visvairāk iekārotās lelles Bārbija izstādes atklāšana

Kasjauns.lv/Foto: Dmitrijs Kijonoks, Dina Ikauniece

Citi šobrīd lasa

Šlesera partijas valstij parādā palikušas 860 tūkstošus eiro. Viņš skaidro: „Tā bija varas partiju atriebība” 21
3 praktiski veidi, kā ikdienā vairot enerģiju
Fani slavē, ka Drū Berimora un Kamerona Diaza prot novecot, neaizraujoties ar filleriem
Pievienot komentāru

Анна Седокова назвала признаки мужчины, с которым не получится построить семью

По-прежнему красотка: Джулия Робертс впервые за много месяцев появилась на публике