Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ražuks nolēmis izstāties no PS un pievienoties Zatlera partijai 45

Politika
2011. gada 19. jūlijā 16:27 2011. gada 19. jūlijā 16:27
Pērn gāztais Jūrmalas mērs un viens no atmodas laika līderiem Romualds Ražuks nolēmis izstāties no partijas "Pilsoniskā savienība" (PS) un pievienoties topošajai Zatlera Reformu partijai.

Bijušais Jūrmalas mērs Romualds Ražuks nolēmis migrēt no Pilsoniskās savienības uz Zatlera Reformu partiju.

Ražuks šodien bija ieradies uz diskusiju partijas jaunajā birojā Dzirnavu ielā. Pēc tās viņš žurnālistiem pastāstīja, ka jau ir uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no PS un plāno to partijā iesniegt jau šo pēcpusdien.

Politiķis skaidroja, ka viņa lēmumam par pievienošanos eksprezidenta Valda Zatlera partijai esot divi iemesli. Viens no tiem esot tas, ka PS reorganizācijas ceļā drīz izbeigšot savu pastāvēšanu, pārtopot "Vienotības" partijā. Savukārt otrs iemesls esot tas, ka viņš pēdējos gados pie Zatlera vadījis mazākumtautību konsultatīvo padomi un ar eksprezidentu labi sadarbojies.

"Zatlers man piezvanīja un izteica piedāvājumu pievienoties, kuram piekritu uzreiz. Tā ir abpusēja vēlme sadarboties," teica Ražuks.

Ražuks atzina, ka negribot būt kritisks, bet PS sākotnēji bijusi skaista ar iekšējo demokrātiju un kultūru, ar morāles un ētikas principiem. "Tagad to visu paturēt un saglabāt nebūs iespējams," viņš piebilda, norādot, ka Zatlera partijā viņš vēlētos redzēt tos pašus principus un "iekšējās morāles latiņu".

Bijušais Jūrmalas mērs arī norādīja, ka izstāšanās no PS esot viņa personīgs lēmums un līdzi nākt nevienu neesot aicinājis.

Kā ziņots, eksprezidents Valdis Zatlers jaunās partijas dibināšanas kongresu nolēmis rīkot 23.jūlijā.


Kasjauns.lv/LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Tikai vakarā izkāpi no zābakiem? Kā atpūtināt kājas
Gripa pamatīgi iebiedējusi Latvijas iedzīvotājus: vakcīnas vairs nav pieejamas teju nekur 41
VIDEO: Jūlijs Krūmiņš uz tiesu ierodas "noskūtiem" matiem un plastmasas rokudzelžos 9
Skatīt visus komentārus

Филипп Киркоров "поддался всеобщей истерии" и показал нескромное фото 30-летней давности

Селин Дион шокировала фанатов болезненным видом на парижской Неделе моды