Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

SC Saeimas vēlēšanu līderi - Urbanovičs, Tutins, Dolgopolovs un Zariņš

Politika
2011. gada 3. augustā 14:45 2011. gada 3. augustā 14:45
 
Apvienība "Saskaņas centrs" (SC) otrdien 11.Saeimas vēlēšanām Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstus ar 115 kandidātiem.

Apvienības līderi būs Jānis Urbanovičs, Jānis Tutins, Sergejs Dolgopolovs, Valērijs Agešins un Ivars Zariņš.

SC līderis un 10.Saeimas frakcijas vadītājs Urbanovičs ir pirmais SC sarakstā Rīgas vēlēšanu apgabalā. Pirmajā piecniekā galvaspilsētā ir arī esošās Saeimas deputāti Andrejs Klementjevs, Artūrs Rubiks, Boriss Cilevičs, kā arī Egīls Rutkovskis.

Latgales vēlēšanu apgabalā saraksta priekšgalā ir Saeimas deputāts Tutins, piecniekā – deputāti Raimonds Rubiks, Ivans Ribakovs, Aleksejs Burunovs un Vladimirs Nikonovs.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā pirmais numurs ir Saeimas deputātam Dolgopolovam, pirmajā piecniekā ir arī Saeimas deputāti Ivans Klementjevs, Jānis Ādamsons, Aleksandrs Sakovskis, Viktors Jakovļevs.

Saraksta līderis Kurzemes vēlēšanu apgabalā ir SC 10.Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Agešins. Ar otro numuru ir jauns kandidāts Andrejs Elksniņš. Pirmajā piecniekā Kurzemē vēl ir Raiņa un Aspazijas fonda priekšsēdētājs Jānis Matulis, uzņēmējs Indulis Jankovskis un Liepājas pilsētas domes deputāts Sergejs Dikterjovs.

Savukārt Zemgales vēlēšanu apgabalā pirmajā vietā ir bijušais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas loceklis Ivars Zariņš. Otrais un trešais numurs ir Saeimas deputātiem Vitālijam Orlovam un Valentīnam Grigorjevam. Piecniekā ir arī bijušais Iekšlietu ministrijas sistēmas darbinieks Mihails Simonovs un viens no jaunākajiem kandidātiem Jēkabpils pilsētas domes deputāts Vladimirs Reskājs.

Sarakstos ir iekļauti visi 10. Saeimas deputāti, izņemot Valēriju Kravcovu, kurš ir pieņēmis lēmumu ārkārtas vēlēšanās nepiedalīties.

""Saskaņas centra" sarakstos visos vēlēšanu apgabalos ir gan pieredzējuši, gan jauni cilvēki, kuri ir gatavi atbildīgi un pašaizliedzīgi pildīt vēlētājiem dotos solījumus. Visi "Saskaņas centra" kandidāti labi zina, ko no viņiem gaida vēlētāji, un mēs viņus nepievilsim," sarakstos iekļautās personas pieteica Urbanovičs.

Jau vēstīts, ka SC ir divi premjera amata kandidāti – Rīgas mērs Nils Ušakovs un Urbanovičs. Galīgais lēmums par to, kuru SC deleģēs premjerministra amatam, tiks pieņemts atkarībā no vēlēšanu rezultātiem.

BNS

Citi šobrīd lasa

12 ar veselību saistītas lietas, kas par sevi ir jāzina ikvienam cilvēkam
Speciālo uzdevumu bataljons savalda burku mētātāju, "sašņorē" suteneri un narkomānu, atbrīvo vēžus: kriminālā province
"Situācija ir traģiska!" Latviešu pāris, kurš ceļo pa Āfriku un veido saturu soctīklos, nāvējoši notriec cilvēku 4
Pievienot komentāru