Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Nekā personīga" vadītāju Jaunalksni nomainīs Spriņģe

Sabiedrība
2011. gada 28. septembrī 11:03 2011. gada 28. septembrī 11:03
 
TV3 analītiskā raidījuma „Nekā personīga” vadītāja Ilze Jaunalksne ir otrā bērniņa gaidībās. Pēc pāris mēnešiem viņa dosies atvaļinājumā, un, pēc Kasjauns.lv rīcībā esošās informācijas, žurnālisti TV ekrānā aizstās Baltijas Pētnieciskās žurnālistikas centra direktore Inga Spriņģe.

Kad Ilze Jaunalksne dosies bērniņa gaidīšanas atvaļinājumā, viņas vietā studijā strādās žurnāliste Inga Spriņģe.

Kā zināms, Jaunalksne jau audzina meitu Elzu Martu un drīzumā abi ar dzīvesbiedru Mārtiņu kļūs par vecākiem otrajai atvasītei. Ka populārā raidījuma vadītāja ir bērniņa gaidībās, žurnāls „Kas Jauns” pamanīja vēlēšanu naktī. Pati žurnāliste to nedz apstiprināja, nedz noliedza, vien norādot, ka „ir lietas, ko nevar noslēpt”.

Žurnālistes Ingas Spriņģes pievienošanos „Nekā personīga” komandai raidījuma veidotāji nekomentē. Spriņģe agrāk strādājusi laikrakstā „Diena”, patlaban ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes pasniedzēja un Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra direktore. Viņa studējusi ASV, praktizējusies prestižajā ASV laikrakstā „The Washington Post” un lielākajā starptautiskās bezpeļņas pētnieciskās žurnālistikas organizācijā „The Center for Public Integrity”. Par sevi portālā draugiem.lv viņa raksta: „Tieša, ko nesaprot. Asa, kas nepatīk. Labsirdīga maita, kas pievelk.” Bet viņas darba vietas aprakstā minēts, ka tā saistīta ar citu dzīves bojāšanu.


Kasjauns.lv / Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva, ekrānšāviņš no video

Citi šobrīd lasa

Mēļo par Samantas Tīnas un viņas Naura attiecību izjukšanu; runas komentē arī dziedātāja pati
Vasaras modes aktualitāte - šorti. Kādus modeļus izvēlēties, kā valkāt
Pasaule piesaka karu Taizemes kokosriekstiem, jo tos novāc nežēlīgā veidā. FOTO 9
Pievienot komentāru

Беременная звезда Instagram Марина Балмашева вышла замуж за пасынка

"Корчевников, прекрати говорить с ней как с девственницей": зрители остались недовольны выпуском "Судьбы человека" с Волочковой