Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Martinsone un Ozoliņa Centrāltirgū tirgojas ar āboliem. FOTO

Runā Rīga
2012. gada 2. martā 17:48 2012. gada 2. martā 17:48
 
Popularizējot jauno izrādi, Dailes teātris uz sadarbību aicinājis Rīgas Centrāltirgu, saņemot iespēju Baltijas lielākajā tirgus placī fotografēt un filmēt jaunās teātra izrādes reklāmas materiālus.

Mirdza Martinsone un Lilita Ozoliņa Centrāltirgū tirgojas ar āboliem.

Kā Kasjauns.lv informēja RPAS "Rīgas Centrāltirgus" sabiedrisko attiecību speciālists Ivars Jakovels, sabiedrībā pazīstamo aktrišu parādīšanās ābolu tirgotāju tēlā izsauca daudzu pircēju un pārdevēju interesi. Daži pircēji pat pauda pārsteigumu, ka aktrises mainījušas profesiju un nolēmušas tirgoties Rīgas Centrāltirgū.

Joku luga „Trīnes grēki” sarakstīta un uzvesta 1896. gadā, un kritikas vērtējums toreiz ir bargs: „Literāriskā ziņā ir prastība – sacerēt un laist tādu gabalu klajā, teātra mākslas ziņā atkal ir aplamība – tā ko vēl uzvest uz skatuves. Kas „Trīnes grēkos” var priecīgi smieties un vēl aplaudēt, tas ir apbrīnojami naivs cilvēks. Rūdolfs Blaumanis pats nosodīs to dienu, kad viņš šādus „jokus” laidis vaļā.”

Nez kā tur bijis ar Blaumaņa nosodījumu, taču rakstnieka komēdijas uz latviešu skatuvēm dzīvo joprojām. Savu oriģinālo skatījumu stāstam par izmanīgo un uz precēšanos apbrīnojami kāro Trīni šoreiz sniedz lietuviešu režisors Rolands Atkočūns. Viņa Mazbērzos un Lielbērzos iet raibi un skaļi – kā īstā Centrāltirgū.

Lomās:

Vita Vārpiņa (Trīne, Mazbērzu kalpone), Pēteris Liepiņš (Mazbērzu tēvs), Lilita Ozoliņa (Mazbērzu māte),  Lauris Subatnieks (Juris, viņu dēls), Gints Grāvelis  vai Artis Robežnieks (Brencis, Mazbērzu kalps), Kristīne Nevarauska (Made, Mazbērzu kalpone), Inita Dzelme (Emīlija, Lielbērzu saimniece), Ieva Segliņa (Annule, Lielbērzu kalpone), Intars Rešetins (Jaņuks, Lielbērzu kalps), Mirdza Martinsone (Rembēniete), Pēteris Gaudiņš (Dāvis), Harijs Spanovskis (Ābrams), Artūrs Dīcis (Atis, Emīlijas brālis), Marīna Janaus (Milda, pircēja no Latgales), Mārtiņš Počs, Gints Andžāns (Vilis, Mazbērzu dēls).

Dailes teātrī izrāde „Trīnes grēki” būs skatāma no šā gada 16. marta.

Kasjauns.lv/Publicitātes foto

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Citi šobrīd lasa

Sirds ķirurgs dalās ar pirmajām pazīmēm, kas liecina, ka jums varētu būt problēmas ar sirdi
Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 4
"Slava Krievijai, nāvi banderiešiem!": Austrālijā ērti iekārtojies Ukrainas armijas virspavēlnieka audžudēls plātās ar "Z" krekliņu 3
Pievienot komentāru