Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Relicseed" jaunā albuma skaņa esot dzīvāka un mazliet atšķirīga no modernā metāla standartiem.

Latvijas grupai "Relicseed" jauns albums un ilgi gaidītais koncerts Rīgā

Kultūra
2012. gada 15. septembrī 04:12 2012. gada 15. septembrī 04:12
 
Latvijas metāla mūzikas apvienība "Relicseed" 2013. gadā gatavojas izdot savu otro studijas albumu, un aicina Latvijas fanus apmeklēt ilgi gaidīto koncertu „Drūmvakar, Rīga!”, kur uzstāsies kopā ar pašmāju doom metal apvienību "Frailty". Gaidāmajā koncertā grupa atskaņos jaunus singlus no sava otrā studijas albuma, kas ierakstīts ASV, Kalifornijā, sadarbībā ar skaņu inženieri Braienu Karlstromu, kas strādājis ar leģendārajiem "The Offspring" un "Queen".

Latvijas thrash metal grupa RELICSEED šogad ierakstīja savu otro studijas albumu, pavadot nepilnus divus mēnešus Amerikā, Kalifornijas ierakstu studijā „TRANZFORMER STUDIOS”, kur skaņu inženiera un albuma producenta Braiena Karlstroma vadībā izmēģināja jaunas instrumentu spēles un vokāla tehnikas. „Otrais albums no pirmā atšķirsies ne tikai ar valodu, jo otrajā diskā dziesmas ir angļu valodā, un dziesmu muzikālo koncepciju, bet arī ar skaņu, kas ir dzīvāka un mazliet atšķirīga no modernā metāla standartiem. Ieraksta process bija nesalīdzināmi izaicinošāks un no mums kā mūziķiem prasīja krietni lielāku piepūli nekā parasti – mēģinājām likt kopā šķietami nesavienojamas un krasi kontrastējošas lietas, izmēģinājām jaunas tehnikas gan instrumentu spēlē, gan vokālā ziņā. Braiens mūs motivēja un palīdzēja apgūt jaunus apvāršņus. Vienaldzīgo nebūs – par to esam pārliecināti,” pauž mūziķi, piebilstot, ka viņiem bija gods strādāt ar Braienu Karlstromu, kura darbu sarakstā ir leģendārais ALICE IN CHAINS albums „Dirt”, THE OFFSPRING albumi „Ixnay on the Hombre” un „Americana”, kā arī sadarbība ar QUEEN, ANTHRAX un citām grupām.

Savukārt 5. oktobrī Rīgas klubā „MELNĀ PIEKTDIENA” notiks koncerts „DRŪMVAKAR, RĪGA!” šoreiz piedāvā daudzpusīgāku ieskatu vietējās metālmūzikas skatuvē ar viesmāksliniekiem gan no citiem novadiem, gan valstīm: pasākumā uzstāsies grupa RELICSEED kopā ar FRAILTY, latgaliešu folkmetālists SOVVAĻNĪKS, kā arī grupas no Krievijas un Somijas – PSILOCYBE LARVAE un ANTAGONIST ZERO. Apmeklētājus gaida koncerta noskaņai atbilstoša programma, kolorīts pasākuma noformējums, kā arī konkursi un nelieli pārsteigumi no organizētājiem.

„Citās valstīs notiek iespaidīgi šādas mūzikas festivāli, bet pie mums – tikai mēģinājumi. Esam noguruši no koncertiem, kuros dominē tikai skatuve un bārs. Gribam koncerta apmeklētājiem piedāvāt kaut ko vairāk. Vēlamies uz vienas skatuves apvienot divus šķietami pretējus smagās mūzikas novirzienus – doom un thrash metal,” pasākuma ideju izklāsta autors un galvenais organizators Haralds Strapāns.

Biļešu iepriekšpārdošana sāksies  7. septembrī portālā „bilesuserviss.lv”, un pirmās divas nedēļas biļešu cena būs 3 lati, vēlāk – 5 lati. Pasākuma dienā biļetes būs pieejamas tikai kluba „MELNĀ PIEKTDIENA” kasē par 7 latiem.

Kasjauns.lv, Foto: no privātā arhīva

Citi šobrīd lasa

Maskavas patriarha Kirila “svētais kritiens” sakrālajā peļķē: ko tas nozīmē? 10
Modes dizainere Vera Vanga 73 gadu vecumā izskatās kā trīsdesmitgadniece 2
Aigars Kalvītis ar sievu noslēdz līgumu par mantas šķirtību 11
Pievienot komentāru