Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Girgensonam un "Sabres" sausais zaudējums pret pagājušās sezonas čempioniem. VIDEO
Zemgus Girgensons, kā jau ierasts, tika pie ievērojama spēles laika.

Vēl vienu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta cīņā piedzīvojusi latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" vienība, kas izbraukumā ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās pašreizējiem Stenlija kausa čempioniem Losandželosas "Kings'.

Girgensonam un "Sabres" sausais zaudējums pret pag...

Tādejādi "Kings" hokejisti izcīnījuši jau piekto uzvaru pēc kārtas, kamēr "Sabres" zaudējumu sēriju pagarinājuši līdz četriem mačiem.

Losandželosas hokejisti pa ripai iemeta pirmajās divās trešdaļās, turklāt "Kings" dueļa rezultātu atklāja jau 36.sekundē, kad vairākumā izcēlās Džefs Kārters, savukārt mača 36.minūttē vēl vienu vairākumu izmantoja Slovēnijas hokejists Anže Kopitars.

"Kings" vārtos visus 29 Bufalo komandas metienus atvairīja Džonatans Kviks.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 48 sekundes, veicot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu metienu un noslēdzot dueli ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat latvietis uzvarēja trijos no desmit iemetieniem, kuros piedalījās.

Kā zināms, "Sabres" komandu vada bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans. Tāpat šajā sezonā "Sabres" treneru kolektīvam pievienojušies vēl divi bijušie Latvijas izlases treneri - Artūrs Irbe un Toms Kūlens.

Pašlaik 20 gadus vecais Girgensons pagājušajā sezonā NHL 70 mačos guva astoņus vārtus un veica 14 rezultatīvas piespēles. Šosezon viņš septiņās spēlēs iekrājis divus vārtus guvumus un neitrālu lietderības koeficientu.

Pašlaik pēc astoņiem aizvadītiem mačiem "Sabres" Austrumu konferences kopvērtējumā ar diviem punktiem ir pēdējā, 16.vietā, bet Atlantijas divīzijas ietvaros arī ieņem pēdējo - astoto - pozīciju.

Kā zināms, iepriekšējā sezonā "Sabres" komanda 82 spēlēs tika vien pie 52 punktiem, kļūstot par vājāko visā līgā.