22minūtes
31sekundes

Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Latvieši NHL: Girgensons vienreiz met pa vārtiem, Balinskis pielieto spēka paņēmienu, bet Merzļikins laukumā neiziet
Oct 21, 2024; Toronto, Ontario, CAN; Tampa Bay Lightning forward Zemgus Girgensons (28) goes after a puck against the Toronto Maple Leafs during the second period at Scotiabank Arena. Mandatory Credit: John E. Sokolowski-Imagn Images

Aizvadītajā dienā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons vienreiz meta pa vārtiem, aizsargs Uvis Balinskis pielietoja vienu spēka paņēmienu, bet vārtsargs Elvis Merzļikins mačā nespēlēja.

Latvieši NHL: Girgensons vienreiz met pa vārtiem, ...

Girgensonam viens metiens "Lightning" uzvarā

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons vienreiz meta pa vārtiem NHL mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" komanda izcīnīja uzvaru izbraukuma spēlē. "Lightning" viesos ar rezultātu 8:5 (1:1, 5:1, 2:3) uzvarēja Ņūdžersijas "Devils" vienību. Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Ar "hat-trick" uzvarētāju rindās izcēlās Brendons Hegls, kura kontā arī rezultatīva piespēle, bet četras rezultatīvas piespēles sakrāja Entonijs Sirelli. Trīs (1+2) punkti Hanisa Mozera kontā, pa diviem - Džeikam Guncelam (1+1), Ņikitam Kučerovam (0+2) un komandas kapteinim aizsargam Viktoram Hedmanam (2+0). Vārtus guva arī Breidens Points.

Mājiniekiem divus vārtus guva Timo Meiers, trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Džeks Hjūzs, bet pa vārtiem guva arī Stefans Noīžens un Neitans Bastians. "Lightning" ar astoņiem punktiem sešās spēlēs ieņem piekto vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli Tampabejas komanda aizvadīs ceturtdien savā laukumā ar Minesotas "Wild".

Balinskim spēka paņēmiens "Panthers" sagrāvē

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis, kurš joprojām darbojas "Panthers" ceturtajā uzbrucēju trijniekā pielietoja vienu spēka paņēmienu mačā, kurā viņa pārstāvētā Floridas "Panthers" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Panthers" mājās ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:3, 0:0) zaudēja Minesotas "Wild" komandai.

Balinskis spēlēja 11 minūtes un 41 sekundi, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un statistikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu. "Panthers" ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem trešo vietu Austrumu konferencē.

Merzļikins nespēlē "Blue Jackets" uzvarā

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien nespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda izcīnīja uzvaru. "Blue Jackets" mājās ar rezultātu 6:2 (3:0, 2:1, 1:1) uzvarēja Toronto "Maple Leafs" komandu. "Blue Jackets" ar sešiem punktiem sešās spēlēs ieņem 11. vietu Austrumu konferencē.