Itālijas futbolistiem otrā uzvara; Francija tiek galā ar beļģiem
Komandas biedri sveic Dāvidi Fratēzi pēc vārtu guvuma.

Itālijas vīriešu futbola izlase pirmdien izcīnīja savu otro uzvaru UEFA Nāciju līgas A divīzijā, savukārt Francija tika pie pirmā panākuma.

Itālijas futbolistiem otrā uzvara; Francija tiek g...

Itālijas futbolisti izbraukuma spēlē Budapeštā ar rezultātu 2:1 (1:0) uzvarēja Izraēlu.

Itāļi vadībā izvirzījās 38. minūtē pēc tam, kad izraēlieši zaudēja bumbu savā laukuma pusē. 1:0 panāca Dāvide Fratēzi, kurš bija precīzs ar galvu pēc Federiko Dimarko centrējuma.

Cīņas 62. minūtē pēc Džakomo Raspadori raidījuma Joavs Gerafi atsita bumbu, taču pie tās pirmais bija Moise Kīns, kurš panāca 2:0 itāļu labā. Pamatlaika pēdējā minūtē Izraēlas izlase vienus vārtus atguva. Pēc soda sitiena izraēlieši noturēja bumbu soda laukumā un Mohameds Abu Fani no gaisa trieca bumbu tīklā.

Savukārt pirmajā mačā itāļiem zaudējušie francūži Lionā ar rezultātu 2:0 (1:0) bija pārāki pār beļģiem.

Spēles 30. minūtē pēc Usmana Dembelē sitiena Kūns Kastēlss atsita bumbu sev priekšā un tur pie tās bija Randals Kolo Muanī, kurš panāca 1:0 franču labā. Vadībā mājinieki nostiprinājās 57. minūtē, kad pēc Ngolo Kantē piespēles Dembelē soda laukumā apmānīja vairākus pretiniekus un sita bumbu mērķī.

A2 grupā pēc divām spēlēm Itālijai ir seši punkti, Francijai un Beļģijai - pa trīs, bet Izraēla punktus nav guvusi.