Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos piedzīvo zaudējumu; Merzļikins NHL maču izlaiž
Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons.
2024. gada 8. marts, 07:29

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons "Sabres" zaudējumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā vienreiz meta pa vārtiem. Savukārt, Merzļikins "Blue Jackets" uzvarā pār "Oilers" paliek uz rezervistu sola.

"Sabres" viesos ar rezultātu 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) zaudēja Nešvilas "Predators" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izpelnījās divas soda minūtes, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Sabres" ar 63 punktiem 64 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē.

Merzļikins paliek rezervē

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien palika rezervē Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda izcīnīja uzvaru.

"Blue Jackets" mājās ar rezultātu 4:2 (3:0, 0:1, 1:1) uzvarēja Edmontonas "Oilers" komandu.

"Blue Jackets" ar 54 punktiem 63 spēlēs ieņem 15.vietu Austrumu konferencē.

Bļugera pārstāvētā "Canucks" pārspēj "Golden Knights"

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie uzvaras, svinot trešo panākumu pēc kārtas.

"Canucks" izbraukumā ar rezultātu 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) pārspēja Bļugera bijušo komandu Vegasas "Golden Knights", kas zaudēja ceturtajā spēlē pēc kārtas.

Bļugers šajā mačā spēlēja 13 minūtes un piecas sekundes, no kurām teju minūti uz ledus pavadīja mazākumā. Viņš atzīmējās statistikā ar diviem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu un uzvarēja septiņos no 11 iemetieniem, iekrājot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmās trešdaļas ievadā Vankūveras komandu izvirzīja vadībā Kvins Hjūzs, kurš noslēdza vairākumu ar precīzu metienu, bet vēl nepilnu minūti vēlāk pārsvaru dubultoja Filips di Džuzepe. Asistējot pirmajā vārtu guvumā, "Canucks" rindās Elīass Petešons nopelnīja savu 400.rezultativitātes punktu NHL karjerā.

Otrajā periodā pēc spēlētām nepilnām četrām minūtēm pirmos "Golden Knight" vārtus guva Maikls Amadio un samazināja laukuma saimnieku deficītu līdz minimumam, taču Konors Gārlends atjaunoja "Canucks" divu vārtu pārsvaru, ko viesi nosargāja līdz mača beigām.

Vankūveras komandas vārtus sargāja Tačers Demko, kurš atvairīja 27 metienus, kamēr otrā laukuma pusē Adins HIls tika galā ar 32 ripām.

"Canucks" ar 89 punktiem 65 spēlēs Rietumu konferences turnīra tabulā ieņem pirmo vietu un nākamo maču aizvadīs sestdien, savā laukumā uzņemot Vinipegas "Jets".

NHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Vašingtona, 8.marts, LETA. Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēļu rezultāti:

Losandželosas "Kings" - Otavas "Senators" 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0) - pagarinājumā;

Sanhosē "Sharks" - Ņujorkas "Islanders" 2:7 (0:2, 2:4, 0:1);

Vegasas "Golden Knights" - Vankūveras "Canucks" 1:3 (0:2, 1:1, 0:0);

Arizonas "Coyotes" - Minesotas "Wild" 2:5 (0:0, 0:1, 2:4);

Nešvilas "Predators" - Bufalo "Sabres" 4:2 (2:1, 0:0, 2:1);

Bostonas "Bruins" - Toronto "Maple Leafs" 4:1 (1:0, 3:1, 0:0);

Karolīnas "Hurricanes" - Monreālas "Canadiens" 4:1 (1:1, 1:0, 2:0);

Kolumbusas "Blue Jackets" - Edmontonas "Oilers" 4:2 (3:0, 0:1, 1:1);

Floridas "Panthers" - Filadelfijas "Flyers" 1:2 (0:0, 1:1, 0:1);