2024. gada 2. marts, 08:33

Porziņģis uzvarā pār "Mavericks" gūst 24 punktus; Bertāns zaudējumā atzīmējas ar 14 punktiem

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien guva 24 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru. Tikmēr Dāvis Bertāns guva 14 punktus, bet viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Celtics" savā laukumā ar rezultātu 138:110 (38:32, 28:27, 36:31, 36:20) uzvarēja Dalasas "Mavericks" basketbolistus.

Porziņģis laukumā pavadītajās 29 minūtēs un 25 sekundēs realizēja četrus no astoņiem tālmetieniem, četrus no sešiem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus. Viņa kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens un divas piezīmes.

Maksi Klebers (#42) un Luka Dončičs (#77) noskatās, kā Kristaps Porziņģis triec bumbu grozā.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Džeisons Teitams, bet 25 punktus pievienoja Džeilens Brauns.

"Mavericks" komandā 37 punktus guva Luka Dončičs.

"Celtics" ar 47 uzvarām 59 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

Bertāns gūst 14 punktus "Hornets" zaudējumā

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Hornets" viesos ar rezultātu 114:121 (27:32, 36:26, 21:30, 30:33) zaudēja Filadelfijas "76ers" basketbolistiem.

Bertāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no 10 tālmetieniem un vienu no diviem divpunktu metieniem. Viņa kontā bija arī viena atlēkusī bumba, divas rezultatīvas piespēles un viena piezīme.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Mailss Bridžess, bet 19 punktus pievienoja Niks Ričardss.

"76ers" komandā 33 punktus guva Tairīss Maksijs.

"Hornets" ar 15 uzvarām 60 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē.