Gudļevskis sekmē "Fischtown Pinguins" devīto uzvaru pēc kārtas DEL spēlēs
Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis.
2023. gada 17. novembris, 23:27

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien ielaida tikai vienus vārtus un sekmēja Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" komandas devīto uzvaras pēc kārtas Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlēs.

Brēmerhāfenes hokejisti viesos ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) pārspēja Manheimas "Adler".

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 26 no 27 metieniem jeb 96,3% raidījumu. "Sauso" uzvaru viņam liedza izcīnīt Matīass Plahta, kurš latvieti pārspēja divas minūtes un 16 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Ar 39 punktiem 19 spēlēs "Fischtown Pinguins" turnīra tabulā ieņem otro vietu 14 komandu konkurencē.

"Fischtown Pinguins" vārtsargu trenera trenera amatā darbojas Latvijas speciālists Edgars Lūsiņš.

Tikmēr Ralfs Freibergs Čehijas hokeja ekstralīgas mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Hradeckrālovas "Mountfield" piedzīvojot zaudējumu.

Hradeckrālovas hokejisti savā laukumā ar rezultātu 3:5 (2:0, 0:2, 1:3) zaudēja Tršinecas "Ocelārži" vienībai.

Freibergs spēles 13. minūtē asistēja Kristofam Lalansetam, kurš ar saviem otrajiem gūtajiem vārtiem mačā panāca 2:0. Latviešu aizsargs šajā cīņā uz ledus bija 14 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Šosezon Freibergs 19 mačos atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat zaudējumus cieta uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno "Rytīrži", kas viesos ar rezultātu 1:8 (0:1, 0:3, 1:4) kapitulēja Brno "Kometa" hokejistiem, un aizsargu Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas "Verva", kas izbraukumā ar 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) atzina "Mlada Boleslav" pārākumu. Roberta Bukarta un Frenka Razgala pārstāvētā Vītkovices "Ridera" piektdien nespēlēja.

Litvīnovas komanda ar 37 punktiem 19 spēlēs ir trešajā vietā, Hradeckrālovas vienība ar 28 punktiem 19 spēlēs ir septītā, Kladno klubs ar 17 punktiem 17 cīņās ir 12., bet Vītkovices hokejisti ar 16 punktiem 17 dueļos ieņem 13.vietu 14 komandu čempionātā.