"Riga" telpu futbolisti uzzinājuši savus UEFA Čempionu līgas elites kārtas pretiniekus
"Riga" telpu futbolisti turnīru sāka ar priekšsacīkstēm, kurās uzvarēja visos trīs mačos un nodrošināja pirmo vietu apakšgrupā un iekļūšanu pamatkārtā.
2023. gada 2. novembris, 16:02

Latvijas čempione telpu futbolā "Riga" UEFA Čempionu līgas elites kārtas sacensībās, kuras aizvadīs Rīgā, A grupā spēkosies ar Itālijas klubu "Citta di Eboli", Francijas vienību "Etoile Lavalloise" un Spānijas komandu "Barcelona", noskaidrojās ceturtdien notikušajā izlozē.

"Citta di Eboli" ir Itālijas čempione, "Etoile Lavalloise" izcīnījusi Francijas čempiontitulu, kamēr "Barcelona" triumfēja Čempionu līgā 2021./2022.gada sezonā, kad finālturnīrs norisinājās Rīgā.

B grupā spēkus mēros "Pristina 01" no Kosovas, Portugāles klubs Lisabonas "Benfica", Kazahstānas komanda Almati "Kairat" un "Dobovec" no Slovēnijas.

C grupā spēlēs Lisabonas "Sporting", Sombatheji "Haladas" no Ungārijas, Briseles "Anderlecht" un "Loznica-Grad 2018" no Serbijas.

Savukārt D grupā tiksies Spānijas klubs "Palma Futsal", Kijivas "Hit", Horvātijas komanda "Olmissum" un "Lubawa" no Polijas.

Elites kārtas turnīri notiks no 28.novembra līdz 3.decembrim.

Četras finālturnīra dalībnieces pagaidām vēl nenosauktā pilsētā par medaļām cīnīsies no 2. līdz 5.maijam.

Jau ziņots, ka oktobra beigās Čehijas pilsētā Plzeņā rīdzinieki pamatkārtā ar 9:1 uzvarēja "Gentofte" no Dānijas, ar 7:1 pārspēja "Plzeņ" telpu futbolistus un ar 8:4 - "Radnik" no Bosnijas un Hercegovinas.

Rīdzinieki šo sezonu ir sākuši ar izcīnītu Latvijas Superkausu, bet "Optibet" Latvijas telpu futbola virslīgā ar četrām uzvarām četrās spēlēs ieņem otro vietu.

Pagājušās sezonas "Optibet" telpu futbola virslīgas čempionāta finālsērijā "Riga" ar 3-1 uzvarēja "RFS Futsal" komandu. Iepriekš šis klubs startēja ar nosaukumu "Petrow" un pērn Čempionu līgā pirmoreiz sasniedza pamatkārtu.