foto: AFP/Scanpix
Neilands pēc izcilā "Tour de France" posma tiek pie jauna līguma
Krists Neilands.
Citi sporta veidi
2023. gada 12. jūlijs, 11:43

Neilands pēc izcilā "Tour de France" posma tiek pie jauna līguma

Jauns.lv/LETA

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands, kurš otrdien aizvadīja spīdošu sacīksti un izcīnīja ceturto vietu "Tour de France" desmitajā posmā, pagarinājis līgumu ar "Israel - Premier Tech" komandu vēl uz trim gadiem.

28 gadus vecais Latvijas riteņbraucējs "Israel - Premier Tech" pārstāv jau no 2017. gada. Pirms tam viņš startēja arī "Axeon Hagens Bermon"un "Rietumu Banka - Rīga" komandās.

Kā pavēstījusi viņa vienība, tad līgums pagarināts līdz 2026. gada sezonas beigām.

"Krists [Neilands] visu savu prefesionālo karjeru pavadījis kopā ar mums. Mēs tik tiešām esam viņa riteņbraukšanas ģimene," norāda "Israel - Premier Tech" īpašnieks Silvans Adamss. "Ziņojam par Krista līguma pagarināšanu uzreiz pēc viņa izcilā brauciena ["Tour de France" desmitajā posmā], kurā mēs bijām ļoti, ļoti tuvu uzvarai otrajā posmā pēc kārtas. Tik ļoti sāp sirds par Kristu, bet tajā pašā laikā milzīgs lepnums sniegumu. Viņam ir laba forma, un mēs ceram, ka Kristam vēl būs iespēja izcīnīt uzvaru šī gada tūrē."

Karjeras laikā Neilands "Israel - Premier Tech" rindās izcīnījis deviņas uzvaras, ieskaitot triumfu kopvērtējumā "Tour de Hongrie" (Ungārijas daudzdienu velobraucienā) un tādās sacensībās kā "Grand Prix de Wallonie" un "Dwars door het Hageland". Tāpat Neilands ir bijis Latvijas čempions gan individuālajā, gan grupas braucienā.

Pats Neilands pēc līguma pagarināšanas norādīja, ka pieņemt šādu lēmumu bija ļoti viegli.

"Šajā komandā tiešām jūtos labi. Nezinu, kā ir citās vienībās, bet šeit jūtos kā ģimenē un nav iemesla kaut ko mainīt," komandas mājaslapā citēts Neilands. "Es tikai vēlos turpināt šo ceļojumu kopā ar komandu. Mēs jau esam sasnieguši daudzas lietas, bet mums joprojām ir daudz ko sasniegt kopā. Vēlos turpināt augt kopā ar "Israel - Premier Tech" un īstenot savus sapņus."