Sabonis un Fokss sekmē vēl vienu "Kings" panākumu pret čempioniem
Domants Sabonis cīņā ar Kevonu Lūniju.
2023. gada 18. aprīlis, 10:13

De'Ārons Fokss un Domants Sabonis katrs pirmdien guva pa 24 punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otrajā spēlē, palīdzot Sakramento "Kings" vēlreiz pieveikt pērnā gada čempioni Goldensteitas "Warriors".

Rietumu konferences ceturtdaļfinālā tiekoties regulārā turnīra rezultatīvākajām komandām, "Kings" savā laukumā bija pārāka ar 114:106 (17:23, 41:29, 25:23, 31:31), sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Lietuvietis Sabonim 24 punktiem pievienoja arī deviņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles, kamēr Foksa rēķinā arī deviņas piespēles un četras pārtvertas bumbas.

Vēl uzvarētājiem 18 punktus pievienoja Maliks Monks, bet 15 - Kevins Herters.

"Warriors" sastāvā rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Stefens Karijs, kurš šoreiz realizēja tikai trīs no 13 izpildītajiem tālmetieniem. Vēl 22 punktus guva Endrjū Viginss, bet 21 - Klejs Tompsons.

Sērijas trešā un ceturtā spēle notiks "Warriors" laukumā. Nākamais mačs paredzēts ceturtdien.

Pērn finālsērijā Goldensteitas "Warriors" ar 4-2 uzvarēja Bostonas "Celtics".

Tāpat pie otrās uzvaras  Austrumu konferences ceturtdaļfinālā pirmdien tika Filadelfijas "76ers", atkārtoti savā laukumā pieveicot Bruklinas "Nets" vienību.

Pirmdienas mačā "76ers" bija pārāki ar 96:84 (25:25, 19:24, 24:14, 28:21), sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Tairīzs Maksijs, 20 punkti un 19 atlēkušās bumbas Žoela Embīda kontā, bet ar 20+12 izcēlās Tobiass Heriss.

Viesu sastāvā 28 punktus guva Kamerons Džonsons, bet 21 - Mikals Bridžess.

Sērija tagad pārcelsies uz Bruklinu, kur nākamā spēle tiks aizvadīta ceturtdien.

Pagājušajā sezonā "76ers" uzvarēja regulārajā čempionātā, bet "play off" apstājās jau otrajā kārtā, ciešot zaudējumu Austrumu konferences pusfinālā pret Maiami "Heat" (2-4), tikmēr "Nets" pagājušās sezonas izslēgšanas spēlēs pirmajā kārta ar 0-4 atzina Bostonas "Celtics" pārākumu.