Smirnova "Servette" zaudē ceturtdaļfināla ceturtajā mačā; sērijā ar "Lugano" rezultāts 2:2
Deniss Smirnovs uz ledus bija 11 minūtes un 20 sekundes un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.
2023. gada 22. marts, 10:50

Latvijas uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas "Servette" otrdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) ceturtdaļfināla ceturtajā mačā piedzīvoja zaudējumu papildlaikā, ar 1:2 (1:1. 0:0, 0:0, 0:1) izbraukumā atzīstot "Lugano" pārākumu.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2.

Smirnovs uz ledus bija 11 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

"Servette" sastāvā vienīgos vārtus mača trešajā minūtē guva Līnuss Ūmarks, savukārt mājinieku rindās 12.minūtē precīzs bija Samuels Guerra, bet 62.minūtē - Luka Facīni.

Savukārt Oskars Lapinskis un Haralds Egle nebija Langnavas "Tigers" pieteikumā spēlē, kurā viņu pārstāvētā komanda pārspēļu turnīra ceturtajā mačā ar 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) viesos zaudēja "Ajoie". Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".

Tikmēr Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" komanda Brno izcīnīja uzvaru Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfināla spēlē.

"Ridera" viesos ar 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) pārspēja Brno "Kometa" vienību un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-1.

Bukarts šoreiz nespēlēja.

Pirmajā periodā spēle, kura pēc Latvijas laika sākās plkst.18, uz ilgāku laiku tika pārtraukta tehnisku problēmu dēļ.

Latvijas aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētās Liberecas "Bīlī Tygrži" un Hradeckrālovas "Mountfield", kā arī Kārļa Čukstes pārstāvētās Tršinecas "Ocelārži" un Prāgas "Sparta" sērijās rezultāts ir 1-1.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.

Savukārt Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" otrdien savā laukumā otrajā pagarinājumā piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla spēlē.

"Orebro" ar 3:4 (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1) piekāpās "Timra" vienībai, taču sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 2-1.

Uzvaras vārtus otrā pagarinājuma 89.sekundē iemeta Jonatans Dālens.

Ābols uz ledus pavadīja 19 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā uzvarēja 13 no 17 iemetieniem, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un sakrāja +/- rādītāju +2.

Marenis spēlēja minūti un desmit sekundes, izceļoties ar vienu spēka paņēmienu.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.