Porziņģis ar daudzveidīgu sniegumu palīdz "Wizards" pārtraukt trīs zaudējumu sēriju
2023. gada 14. marts; Vašingtona, Kolumbijas apgabals, Vašingtonas "Wizards" centrs Kristaps Porziņģis.

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 18 punktus un atzīmējās ar daudzveidīgu sniegumu, palīdzot Vašingtonas "Wizards" pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Porziņģis ar daudzveidīgu sniegumu palīdz "Wizards...

"Wizards" savā laukumā Detroitas "Pistons" komandu uzvarēja ar rezultātu 117:97 (38:20, 23:25, 33:27, 23:25), atgriežoties Austrumu konferences "play-in" zonā.

Porziņģis, laukumā pavadot 30 minūtes un 42 sekundes, grozā raidīja piecus no deviņiem divpunktu metieniem un visus astoņus soda metienus, bet netrāpīja nevienu no sešiem tālmetieniem. Latvieša rēķinā bija arī septiņas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, trīs pārtvertas bumbas, četri bloķēti metieni, viena kļūda un divas piezīmes. "Wizards" ar Porziņģi laukumā iemeta par sešiem punktiem vairāk nekā ielaida.

Bredlijs Bīls uzvarētāju rindās guva 36 punktus un sakrāja pārliecinoši labāko +/- rādītāju (+38). 16 punkti bija Korijam Kispertam, pa 13 guva Monte Moriss un Deni Avdija. "Wizards" komandai nevarēja palīdzēt Kails Kuzma, kurš ārstē labās kājas ceļgala traumu.

"Pistons" komandā 20 punktus guva Kilians Heiss.

Mājinieki pirmajā ceturtdaļā realizēja metienus ar 68% precizitāti, grozā raidot 14 no 16 divpunktniekiem. Jau pirmajā divpadsmitminūtē "Wizards" iekrāja 22 punktu pārsvaru un šajā mačā ne reizi nebija iedzinējos.

"Wizards" ar 32 uzvarām 69 mačos 13 spēles pirms regulārā turnīra beigām ieņem desmito vietu Austrumu konferencē. "Pistons" uzvarējusi tikai 16 no 70 spēlēm un ir pēdējā, 15.vietā Austrumos un ieņem noslēdzošo pozīciju arī visā līgā.

Nākamo spēli Vašingtonas basketbolisti aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Klīvlendas "Cavaliers".

Tikmēr Milvoki "Bucks" izcīnīja savu 50. uzvaru šajā sezonā un kā pirmā nodrošināja vietu izslēgšanas turnīrā. "Bucks" viesos ar rezultātu 116:104 (29:24, 28:24, 28:36, 31:20) pārspēja Fīniksas "Suns".

Jannis Adetokunbo uzvarētājiem guva 36 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. Bruks Lopess pievienoja 21 punktu, no spēles realizējot desmit no 14 metieniem, kā arī izcīnīja desmit bumbas zem groziem.

"Suns" no zaudējuma neglāba Devina Bukera 30 gūtie punkti, viņam grozā raidot 13 no 27 metieniem.

"Bucks" ar 72,5% uzvaru ir līgas līderpozīcijā.

Toronto "Raptors" komanda aizvadīja savu rezultatīvāko ceturtdaļu vēsturē, pirmajā gūstot 49 punktus. "Raptors" rezultatīvi ievadīja maču, kurā ar 125:110 (49:30, 23:26, 26:36, 27:18) pārspēja Denveras "Nuggets".

Toronto vienībā Freds Vanvlīts guva 36 punktus, bet Ogugua Anonubi - 24.

Denverieši pirmo reizi sezonā piedzīvojuši četrus zaudējumu pēc kārtas. Šoreiz neveiksmē rezultatīvākais bija Nikola Jokičs, kurš guva 28 punktus.

Drošu uzvaru izcīnīja Losandželosas "Lakers", kas pretinieku laukumā ar rezultātu 123:108 (39:24, 36:16, 23:35, 25:33) uzvarēja Ņūorleānas "Pelicans".

Entonijs Deiviss uzvarētājiem guva 35 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. Maliks Bīzlijs pirmajā puslaikā realizēja septiņus tālmetienus un cīņu pabeidza ar 24 punktiem."Pelicans" rindās Brendons Ingrems atgriezās pēc divu maču izlaišanas, bet ar viņa 22 punktiem nebija gana, lai aizķertos šajā spēlē.