foto: Ieva Leiniša/LETA
Kristaps Zutis atklāj, ka drīzumā varētu cīnīties pret Mairi Briedi
Bokseris Kristaps Zutis jau ilgāku laiku publiski nekautrējas kritizēt Maira Brieža rīcību.
Citi sporta veidi
2023. gada 15. februāris, 05:21

Kristaps Zutis atklāj, ka drīzumā varētu cīnīties pret Mairi Briedi

Jauns.lv

Latvijas bokseris Kristaps Zutis intervijā žurnāla “Sporta Avīze” februāra numuram atklāj, ka viņa cīņa pret 11 mēnešus pretvalstisku nostāju izrādījušo Mairi Briedi ir pilnīgi iespējama un bijušais pasaules čempions pat esot nosaucis konkrētu naudas summu, ko par to vēlas saņemt.

Zutis savas karjeras laikā 12 profesionālā boksa cīņās, kurās fiksēts rezultāts, guvis septiņas uzvaras, kamēr Briedis 30 cīņās izcīnījis 28 panākumus. Līdz šim pēdējo dueli Briedis aizvadīja pērnajā jūlijā, Austrālijā piekāpjoties Džejam Opetaijam, tomēr pēc viņa neviennozīmīgā viedokļa par karu Ukrainā to nepārraidīja neviena Latvijā pieejama televīzijas kompānija. Zutis, kurš savu lielāko popularitāti ieguvis, pateicoties mutīgajiem izteikumiem sociālajos tīklos, paudis viennozīmīgu atbalstu Ukrainai un pēdējā laikā asi nostājies pret Briedi.

Mairis Briedis zaudē pasaules čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Goldkostā, Austrālijā, piedzīvoja zaudējumu austrālietim Džeijam Opetaijam un atvadījās no Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona ...

gallery icon
22


“1. aprīlī vēlos aizvadīt MMA dueli, 29. aprīlī gaidāms “Fight Night Liepāja” šovs, bet maijā man gribētos pacīnīties vai nu ar Danielu Riekstiņu vai Ragaino (Mairi Briedi) un tad varētu boksam mest mieru,” intervijā stāsta Zutis, paužot uzskatu, ka cīņa pret Briedi ir reālāk iespējama, nekā bijušā pasaules čempiona tikšanās ar jūtūberi Džeiku Polu, ko viņš internetā izaicina jau vairākus gadus. “Esmu dzirdējis baumas, ka viņš vai kāds no viņa komandas gājis pie “LNK Boxing” un prasījis cīņu pret Zuti, pat nosaucot konkrētu summu, ko vēlas saņemt. Tāpēc cīņa ir pilnīgi iespējama. Viņš jau grib cīnīties pret blogeriem, bet Latvijā labākais blogeris bokseris ir Kristaps Zutis.”

Zutis ar vienu sitienu pieveic bokseri, kurš kādreiz nokautēja Taisonu

Latvijas bokseris Kristaps Zutis sestdien "Arēnā Rīga" cīņu šovā "Pafbet 101 Fighting Championship" 24 sekunžu laikā pieveica bijušo pasaules čempionu ...

gallery icon
52


“Nekad nebūs attaisnojama situācija, ja es ienāktu tavā virtuvē un sāktu uzstādīt noteikumus, kā tev jāēd, kas tev jādara un kur tu dzīvosi,” par Krievijas iebrukumu Ukrainā saka Zutis, paužot, ka, neraugoties uz dažādiem dzīves pavērsieniem, cenšas allaž saglabāt pozitīvu noskaņojumu. “Domāju, katram vajadzētu no rīta pieiet pie spoguļa un teikt: nu, vecīt, šodien ir kārtējā diena mūsu fantastiskajā dzīvē. Ne vienmēr tas sanāk, bet cenšos tā domāt. Ar pozitīvu noskaņojumu ir vieglāk iet cauri mēsliem.”