"Bayern" futbolisti Vācijas Superkausā astoņu vārtu spēlē uzvar "Leipzig"
"Bayern" futbolisti priecājas par panākumu.
2022. gada 30. jūlijs, 23:32

Minhenes "Bayern" futbolisti sestdien uzvarēja Vācijas Superkausā, ēru bez Roberta Levandovska sākot ar titulu.

Minhenieši ar 5:3 (3:0) pārspēja "Leipzig", kas uzņēma Superkausa maču.

"Bayern" vadībā izvirzījās 14.minūtē, kad pretinieki pavirši nospēlēja savā soda laukumā, kur bumbu ieguva Džamals Musjala, 19 gadus vecajam talantam savu iespēju izmantojot. Dažas minūtes vēlāk aizmugures situācijas dēļ netika ieskaitīti pretinieku futbolista Kristofera Nkunku gūtie vārti.

31. minūtē netraucēts uz vārtu laukuma līnijas piespēli saņēma "Bayern" jaunieguvums Sadio Manē, kurš panāca 2:0, bet pirmā puslaika pēdējā minūtē ar sitienu no apmēram desmit metriem Leipcigas komandu pārspēja Benžamēms Pavārs.

Otrajā puslaikā mājinieki norībināja pārliktni un 59.minūtē vienus vārtus atguva, ar galvu bumbu mērķī raidot Marcelam Halštenbergam. Sešas minūtes vēlāk Kingslijs Komans atdeva teicamu piespēli Tomasam Milleram, kura sitienu Pēters Gulāši atvairīja, bet pirmais pie atsistās bumbas bija Seržs Njabrī - 4:1.

Puslaika turpinājumā Pavārs soda laukumā nogāza Dani Olmo un uz "Bayern" vārtiem tika nozīmēta "pendele". Nkunku pārspēja Manuelu Noieru un 77. minūtē panāca 2:4.

Pamatlaika priekšpēdējā minūtē Olmo atguva vēl vienus vārtus, taču atlikušajā laikā "Leipzig" neizglābās. Kompensācijas laika noslēgumā Līrojs Sanē aizskrēja pretuzbrukumā un pārspēja Gulāši, kurš bija paspējis atgriezties vārtos, tomēr nespēja pretiniekam liegt gūt piektos vārtus.

"Bayern" Superkausā spēlēja kā valsts čempioni, bet "Lepzig" - kā kausa ieguvēji.

Bavārijas komanda ir Vācijas Superkausa titulētākā vienība, šajā mačā uzvarot desmit reizes. Jaunās sezonas pirmajā spēlē "Bayern" piektdien viesosies pie Frankfurtes "Eintracht".