Polstjanaja Pasaules kausa posmā mākslas vingrošanā izcīna piekto vietu daudzcīņā
Latvijas sportiste Jeļizaveta Polstjanaja.
2022. gada 16. aprīlis, 17:48

Latvijas sportiste Jeļizaveta Polstjanaja sestdien Taškentā Pasaules kausa posmā mākslas vingrošanā daudzcīņā ieņēma piekto vietu.

Četru vingrojumu summā Latvijas vingrotāja sakrāja 11,75 punktus.

Sestdien vingrojumā ar vālītēm Polstjanaja sakrāja 26,50 punktus un vingrojumā ar lentu - 26,05 punktus, abos ieņemot septīto vietu un iekļūstot finālā šajās disciplīnās.

Jau ziņots, ka piektdien vingrojumā ar apli Latvijas sportiste nopelnīja 30,35 punktus, bet vingrojumā ar bumbu - 28,85 punktus, ierindojoties attiecīgi otrajā un ceturtajā vietā un abos iekļūstot finālā.

Otra Latvijas pārstāve šajā posmā Nikola Vasiļjeva ar 97,50 punktiem ierindojās 15.vietā 21 vingrotājas konkurencē.

Pēc 15. un 16.vietas piektdien, attiecīgi vingrojumā ar apli nopelnot 24,30 punktus un vingrojumā ar bumbu - 23,65 punktus, sestdien Vasiļjeva gan vingrojumā ar vālītēm (24,90 punkti), gan vingrojumā ar lentu (24,65 punkti) sasniedza 12. labāko rezultātu.

Daudzcīņā uzvarēja Uzbekistānas sportiste Tahmina Ikromova, kura sestdien bija otrā vingrojumā ar vālītēm un trešā vingrojumā ar lentu un sakrāja 119,60 punktus.

Otro vietu ieņēma Slovēnijas pārstāve Jekaterina Vedeņejeva (118,20 p.), trešo - Vācijas pārstāve Darja Varfolomejeva (112,65 p.).

Finālos iekļuva astoņas labākās sportistes katrā disciplīnā.

Fināli individuālajās disciplīnās norisināsies svētdien.