Hokejs

Krikunovs: ja nebūtu noraidījumu, nospēlētu labāk

Jauns.lv / LETA
0

Pēc pirmās spēles Rīgas "Dinamo" galvenā trenera amatā Vladimirs Krikunovs secināja, ka viņa vadītā vienība būtu nospēlējusi labāk, ja nesaņemtu noraidījumus.

Krikunovs: ja nebūtu noraidījumu, nospēlētu labāk...

Jau ziņots, ka Rīgas komanda mājas spēlē ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Čerepovecas "Severstaļ".

"Katru maiņu spēlētāji centās nospēlēt līdz galam. Diemžēl pirms spēles brīdināju par noraidījumiem, un dabūjām noraidījumus un ielaidām vārtus. Divi vārti ielaisti mazākumā, ja nebūtu noraidījumu, varētu nospēlēt labāk," teica Krikunovs. 

Galvenais treneris uzslavēja viņa komandas spēlētāju labo fizisko sagatavotību, kas ļāva visu spēli nospēlēt vienlīdz labā līmenī. "Fiziski spēlētāji nepiekāpās Čerepovecai, un fiziski "Severstaļ" noteikti ir viena no labākajām komandām. Jā, taču zaudējām meistarībā. Redzēsim, ko vēl var izdarīt šajā ziņā," piebilda Krikunovs.

Treneris arī uzskata, ka nebūs problēmas strādājot ar Rīgas "Dinamo" ārzemju spēlētājiem, kā arī treneru kolektīvā izmaiņas uz šo brīdi nav gaidāmas. "Iepazīstos ar spēlētājiem. Tikai otrā diena, daudzus vēl nepazīstu, bet domāju, ka ātri tiksim galā," cerīgi teica Krikunovs.

Savukārt Čerepovecas vienības galvenais treneris Andrejs Razins atklāja, ka šodien viņa vadītajai komandai nevarēja palīdzēt pieci spēlētāji, tāpēc laukumā bija jādoas visiem, kas bija ieradušies Rīgā.

"Pēc pēdējās spēles ar Sanktpēterburgas SKA šodien nebija piecu cilvēku sastāvā. Laukumā devās visi, kas bija atbraukuši spēlēt. Liels paldies komandai, kas izturēja visas trīs trešdaļas. Žēl, ka otrie vārti tika ielaisti, bet tomēr divi punkti ir divi punkti," teica Razins. "Mūsu uzdevums šosezon noteikti ir iekļūt "play-off"."

Rīgas "Dinamo" Krikunova debijā cīnīsies pret neparocīgo Čerepovecas "Severstaļ"

01.12.2021
Nākamā spēle izbraukumā

"Dinamo" ar 27 punktiem joprojām paliek Rietumu konferences pēdējā 12. vietā. Līdz astotniekam rīdziniekus šķir 11 punkti. 

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs sestdien, 4. decembrī, izbraukumā Ņižņijnovgorodā pret "Torpedo". 

01.12.2021
Spēle beigusies, "Severstaļ" uzvar

Lorito mēģinājumu, precīzi spēlējot ar nūju, pārtrauc Podjapolskis. "Severstaļ" no Rīgas aizbrauc ar uzvaru, "Dinamo" šajā vakarā un trenera Krikunova debijā jāsamierinās ar vienu punktu.

01.12.2021
Pēcspēles metieni

Radils nerealizē savu metienu. Vovčenko meistarīgi izkustina Hudačeku. 1:2. 

01.12.2021
Pēcspēles metieni

Dārziņš uzrauj ripu vārtu augšējā stūrī. Morozovs atbild ar savu vātu guvumu. 1:1. 

01.12.2021
Pēcspēles metieni

Šinkaruks neapspēlē vārtsargu.

Kodola met no pus zonas, Hudačeks atvaira ripu. 

01.12.2021
Pēcspēles metieni

Červenijam neizdodas apspēlēt Podjapolski. 

Gersaskins cenšas apspēlēt Hudāčeku un paliek bez metiena. 

01.12.2021
Pagarinājums beidzies

Komandas piecas minūtes nospēlēja bez pauzēm un pietiekami uzmanīgi aizsardzībā. "Severstaļ" vairākas reizes meta no tālas distances, kas Hudačekam lielas problēmas nesagādāja. 

Spēles uzvarētājs tiks noskaidrots pēcspēles metienos. 

01.12.2021
Trešais periods beidzies

 "Dinamo" - "Severstaļ" 2:2

01.12.2021
57. minūte

Vienīgais igaunis KHL Roberts Roba aizmūk viens pret vienu ar Hudāčeku, taču vārtsargu apspēlēt nesanāk. 

01.12.2021
55. minūte

Vairāki bīstami "Dinamo" uzbrukumi, pa vārtiem met Švanenbergs un Radils. Šī ir viena no retajām spēlēm, kurā rīdzinieki pa vārtiem met vairāk nekā pretinieki. 

Rādīt vairāk

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" ar izcīnītiem 27 punktiem 33 spēlēs ieņem 12.vietu.