Bičevskim gūti vārti zaudējumā Čehijas ekstralīgas mačā
Māris Bičevskis
2021. gada 24. oktobris, 22:24

Latvijas uzbrucējs Māris Bičevskis svētdien guva vārtus "Mlada Boleslav" zaudējumā izbraukumā Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē.

Bičevska pārstāvētā "Mlada Boleslav" viesos pagarinājumā ar

3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:1) piekāpās Pardubices "Dynamo".

Uzbrucējs vārtus guva 18.minūtē, panākot 1:2. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja septiņos no 12 iemetieniem.

Uzbrucējs Roberts Bukarts nopelnīja rezultatīvu piespēli, un viņa un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Vītkovices "Ridera" izbraukumā ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) guva virsroku pār Karlovi Varu "Energie".

Bukarts 32.minūtē vairākumā rezultatīvi piespēlēja Lukāšam Krenželokam, palīdzot panākt 2:2. Visi šajā mačā atspēlējās un uzvarēja pēc nonākšanas iedzinējos ar 0:2.

Latvijas hokejists uz ledus pavadīja 17 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā uzvarēja vienīgajā iemetienā un iekrāja negatīvu +/- rādītāju -1.

Galviņš 13 minūtēs un 48 sekundēs laukumā ar ierakstiem statistikas ailītēs neizcēlās.

Dzierkala pārstāvētā Plzeņas "Škoda" mājās ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās Tršinecas "Ocelārži".

Latvijas hokejists četrreiz meta pa vārtiem un bija laukumā abu vārtu zaudējumā, sakrājot +/- rādītāju -2.

Zaudējumu piedzīvoja arī aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices "Motor", kas viesos ar 3:4 (1:1, 1:3, 1:0) atzina Tršinecas "Ocelārži" pārākumu.

Aizsargs piecreiz meta pa vārtiem un sakrāja +/- rādītāju -1.

Zaudējums ar 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) pret Liberecas "Bīlī Tygrži" izbraukumā tika arī aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētajai Litvīnovas "Verva".

Balinskim šajā spēlē viens metiens pa vārtiem un +/- rādītājs -1.

Ar 28 punktiem 16 spēlēs "Mlada Boleslav" ieņem ceturto vietu turnīra tabulā, bet "Škoda" - sesto. "Motor" ar 23 punktiem 16 dueļos ir astotā. "Verva" ar 19 punktiem 16 mačos ir 11., bet 13.vietā ar 19 punktiem 14 dueļos ir "Ridera". Ekstralīgā spēlē 15 komandas.