TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" sezonas tālāko izbraukumu turpina Novosibirskā pret "Sibirj"
2021. gada 6. oktobris, 14:30

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas tālāko izbraukuma sēriju turpina Novosibirskā pret vietējo "Sibirj" komandu. Mača sākums 15:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Rīgas "Dinamo" sezonas tālāko izbraukumu turpina Novosibirskā pret "Sibirj"

2021-10-06 16:24
Sācies otrais periods

Bukmeikeri par šīs spēles favorītu, tāpat kā pirms tās sākuma, joprojām uzskata "Sibirj" komandu.

2021-10-06 16:27
22. minūte

Bērziņš izraujas vienatnē pret vārtiem, Krasotkins tiek galā ar viņa metienu no nēērtās nūjas puses.

2021-10-06 16:29
Vārti! "Sibirj" - "Dinamo" 2:1

23. minūte. "Sibirj" izveido ātru uzbrukumu, ripa ar vairākiem rikošrtiem aizkūleņo līdz Kručiņinam, kurš pie tālā staba to raida tukšā vārtu stūrī.

2021-10-06 16:32
Vārti! "Sibirj" - "Dinamo" 3:1

26. minūte. Pēc Denisa Golubeva metiena no zilās līnijas ripa trāpa Cibuļskim un izmainījusi virzienu, iespurdz starp Mahovska kājsargiem.

2021-10-06 16:36
30. minūte

Labs pretuzbrukums "Dinamo", Krasotkins savalda ripu pēc Meijas metiena vārtu augšējā stūrī. Pēdējās minūtes tomēr turpinās "Sibirj" ofensīva.

2021-10-06 16:40
31. minūte

Pirms divām sezonām Rīgā spēlējušais Sedtikovs apspēlē Skārletu un nokļūst viens pret Mahovska vārtiem. Vārtsargs spēlē precīzi.

2021-10-06 16:44
32. minūte

Ilgs uzbrukums "Dinamo" trešajai maiņai, tā noslēgumā Zīle tomēr netrāpa vārtos.

2021-10-06 16:52
37. minūte

"Dinamo" vajadzētu atspēlēties, taču uzbrukumā nekas bīstams neveidojas. "Sibirj" izkatās apmierināti ar to, kas ir - 3:1 viņu labā.

2021-10-06 16:54
Noraidījums "Sibirj"

39. minūte. Par klupināšanu divas minūtes Morozovam. "Dinamo" šajā periodā minūte rezultāta samazināšanai.

2021-10-06 16:57
Otrais periods beidzies

Pirmajā vairākuma minūtē vārtsargs tiek galā ar Zīles metienu, Dārziņš netrāpa tālajā stūrī. Vairākuma turpinājums  pēc pārtraukuma

Rādīt vairāk

Rīdzinieki izbraukumu sāka sestdien, kad ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Habarovskas "Amur" komandai, kam pirmdien sekoja uzvarēta spēle, kurā ar rezultātu 2:1 Rīgas komanda pārspēja Vladivostokas "Admiral".

Savukārt "Sibirj" pēdējā aizvadītajā spēlē ar rezultātu 0:3 atzina Ņižņijnovgorodas "Torpedo" pārākumu. "Sibirj" zaudējusi piecās no sešām pēdējām spēlēm.

Pēc aizvadītām 14 spēlēm Rīgas "Dinamo" ieņem 11.vietu Rietumu konferencē ar 12 izcīnītiem punktiem. "Sibirj" ar deviņiem punktiem 13 mačos ir desmitā Austrumu konferencē.

Pēc šīs spēles Rīgas komandu sagaida vēl viena izbraukuma spēle par Soču vienību, kuru pārstāv Jānis Jaks, bet pēc tam rīdzinieki aizvadīs divas mājas spēles.

Abas komandas savā starpā ir tikušās 28 reizes, kurās astoņas reizes spēcīgāka bija Rīgas vienība. Iepriekšējā sezonā abās spēlēs uzvarēja pretinieki, kuri bijuši pārāki pēdējās piecās savstarpējās cīņās.

Rīdziniekiem savainojuma dēļ izbraukumā nav devies Frenks Korado un Rūdolfs Červenijs. Trīs hokejisti atrodas fārmklubā Jelgavas "Zemgale"/LLU - Miks Tumānovs, Ernests Ošenieks un Patriks Zabusovs -, bet Ņikita Mateiko palīdzēs "Rīgas" komandai Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL).

"Dinamo" piektdien sezonas tālākajā un smagākajā izbraukumā devās ar līgumreisu. Šajā izbraukumā piedalās 29 hokejisti (trīs vārtsargi, desmit aizsargi un 16 uzbrucēji).

Komandas galvenā trenera Sergeja Zubova un viņa palīgu rīcībā uz šīm spēlēm ir: vārtsargi - Matejs Mahovskis, Juhans Matsons, Ēriks Vītols; aizsargi - Nerijus Ališausks, Oskars Cibuļskis, Kārlis Čukste, Ralfs Freibergs, Brendons Gormlijs, Roberts Mamčics, Patriks Ozols, Rīss Skārlets, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle; uzbrucēji - Daniels Bērziņš, Filips Buncis, Lauris Dārziņš, Nikolajs Jeļisejevs, Jere Karjalainens, Mārtiņš Karsums, Edgars Kulda, Gints Meija, Emīls Puarjē, Aleksandrs Protapovičs, Lukāšs Radils, Hanters Šinkaruks, Gunārs Skvorcovs, Jānis Švanenbergs, Peters Tīvola, Sebastians Venstrems..

Rīdzinieki Gagarina kausā nav spēlējuši septiņas sezonas pēc kārtas, aizvadītajā sezonā paliekot pēdējā vietā līgā