2021. gada 29. septembris, 21:54

Rīgas "Dinamo" zaudē "Severstaļ" komandai

Rīgas "Dinamo" komanda trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā "Arēnā Rīga" ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) zaudēja Čerepovecas "Severstaļ".

Rīdziniekiem zaudējums liedza pietuvoties Rietumu konferences pirmajam astoņniekam.

Mača pirmajā periodā abām komandām nebija daudz iespēju izmainīt spēles rezultātu, arī metienu pa vārtiem nebija daudz (6:5). Spēles ievadā Gints Meija norībināja vārtu stabu, bet perioda turpinājumā viesiem bija viens izgājiens vienatnē pret vārtsargu Juhanu Matsonu.

Arī nākamajā trešdaļā komandas nedemonstrēja uzbrūkošu spēli, bet trīs minūtes pirms otrā perioda beigām tika gūti pirmie vārti mačā. Pēc individuāla reida uz vārtu priekšu izslidoja Jonass Netinens, kurš panāca 1:0. Metienos pa vārtiem jau izteikts pārsvars pretiniekiem (14:4).

Trešā perioda otrajā pusē abas komandas apmainījās asumiem, vienubrīd kautiņā iesaistoties pa četriem katras vienības spēlētājiem. Nopelnīto vairākumu rīdzinieki aizvadīja aktīvi, iespiežot pretiniekus viņu aizsardzības zonā. Vēlāk, spēlējot ar tukšiem vārtiem, pusotru minūti pirms pamatlaika beigām 2:0 viesu labā panāca Jegors Morozovs.

Rīgas "Dinamo" savā laukumā lūkos revanšēties Čerepovecas "Severstaļ"

2021-09-29 21:40
Spēles statistika:

Metieni 35-52, metieni vārtu rāmī 15-24, iemetieni 15-27, bloķēti metieni 18-10, spēka paņēmieni 12-7, soda minūtes 6-4.

2021-09-29 21:04
Sācies trešais periods
2021-09-29 21:07
41. minūte

"Dinamo" spēlē pilnā sastāvā. Periods sākas ar bīstamu momentu pie rīdzinieku vārtiem.

2021-09-29 21:10
42. minūte

Rikovs pretī saviem vārtiem uzdāvina ripu Dārziņam, kurš netrāpa vārtos.

2021-09-29 21:20
50. minūte

"Dinamo" mēģina uzbrukt, taču uzlauzt disciplinēto pretinieka aizsardzību neizdodas. "Severstaļ" atbild ar bīstamiem pretuzbrukumiem.

2021-09-29 21:22
51. minūte

Laba iespēja vārtu priekšā Karsumam, kuram neizdodas pārcelt ripu vārtsarga kājsargam.

2021-09-29 21:26
54. minūte

Asumi rīdzinieku aizsarzības zonā. Tajos iesaistās Čukste, Buncis, Zīle un pretēji otrajā periodā redzētajam, šoreiz ieguvēji ir "Dinamo". Divas minūtes Geraskinam, Rīgai vairākums.

2021-09-29 21:42
"Dinamo" dodas sezonas tālākajā izbraukumā

"Dinamo" nākamās divas spēles aizvadīs Krievijas Tālajos austrumos Habarovskā un Vladivostokā, bet atceļā vēl spēles Novosibirskā un Sočos.

Sestdien, 2. oktobrī, rīdzinieku spēle Habarovskā pret "Amur" sāksies pulksten 10 pēc Latvijas laika.

2021-09-29 18:00
Revanšēties par neveiksmi izbraukumā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas sesto mājas spēli aizvadīs pret Čerepovecas "Severstaļ", kuriem pirms sešām dienām izbraukumā piekāpās papildlaikā. Mača sākums 19:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Pirmdien rīdzinieki mājās ar 2:1 uzvarēja galvenā trenera Sergeja Zubova savulaik vadīto "Soči" komandu. Zubovam tā bija 100. uzvara viņa trenera karjerā.

Uzvaras vārtus Rīgas komandai 88 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Daniels Bērziņš. Pirms tam ripu pretinieku vārtos ieraidīja arī Nikolajs Jeļisejevs, kurš šajā sezonā izcēlies jau piecas reizes.

Pirms tam no izbraukuma rīdzinieki atgriezās ar vienu punktu pēdējās trīs spēlēs, pēdējā mačā Čerepovecā tiekot pie zaudējuma papildlaikā - 1:2. Pa šo laiku "Severstaļ" aizvadījusi vienu cīņu, kurā ar 1:0 uzveica Novosibirskas "Sibirj", svinot trešo uzvaru pēc kārtas.

Pēc aizvadītām 11 spēlēm Rīgas "Dinamo" Rietumu grupā ierindojas priekšpēdējā 11. vietā ar deviņiem izcīnītiem punktiem, bet "Severstaļ" ar 11 punktiem desmit dueļos ir divas pozīcijas augstāk.

Pēc šī mača Rīgas komandai būs izbraukums uz Tālajiem Austrumiem.

Abas komandas KHL nūjas krustojušas 33 reizes, no kurām 12 uzvarējuši "Dinamo" hokejisti. Iepriekšējā sezonā visās četrās savstarpējās cīņās uzvarēja "Severstaļ", kurai pret "dinamiešiem" ir septiņu uzvaru sērija.

Rīgas kluba traumēto spēlētāju sarakstā šobrīd ir aizsargs Frenks Korrado un uzbrucējs Rūdolfs Červenijs, bet pretiniekiem šī iemesla dēļ nevar spēlēt vārtsargs Vladislavs Podjapolskis.

2021-09-29 19:12
"Dinamo" sastāvā atgriežas Dārziņš un Zīle

Pēc savainojuma izārstēšanas šovakar laukumā atgriežas aizsargs Kristaps Zīle un komandas kapteinis Lauris Dārziņš, kurš spēlēs otrajā maiņā kopā ar Gintu Meiju un Danielu Bērziņu.

Rīdzinieku uzbrukuma pirmajā maiņā šovakar Mārtiņš Karsums, Jere Karjalainens un Peters Tīvola.

Rādīt vairāk

Pēc aizvadītām 12 spēlēm Rīgas "Dinamo" Rietumu grupā ierindojas priekšpēdējā 11.vietā ar deviņiem izcīnītiem punktiem, bet "Severstaļ" ar 13 punktiem 11 dueļos ir sestā.

Pirmdien rīdzinieki mājās ar 2:1 uzvarēja galvenā trenera Sergeja Zubova savulaik vadīto "Soči" komandu. Zubovam tā bija 100.uzvara viņa trenera karjerā.

"Dinamo" galvenais treneris šosezon ir krievu speciālists Sergejs Zubovs, bet viņam asistē Valērijs Kuļibaba, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš. Ģenerālmenedžera pienākumus pilda Edgars Buncis.

Rīdzinieki Gagarina kausā nav spēlējuši septiņas sezonas pēc kārtas, aizvadītajā sezonā paliekot pēdējā vietā līgā.