TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" pret Maskavas "Dinamo" cenšas atgriezties uz panākumu takas (spēle beigusies)
2021. gada 21. septembris, 18:00

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas otro izbraukuma sēriju turpina Maskavā pret spēcīgo "Dinamo" komandu. Mača sākums 19:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Rīgas "Dinamo" pret Maskavas "Dinamo" cenšas atgriezties uz panākumu takas

2021-09-21 20:57
Noraidījums Maskavas "Dinamo"

37. minūte. Vienādos sastāvos rīdzinieku trešā maiņa metas uzbrukumā, divu minūšu noraidījumu nopelja Jefremovs. Nu jau vairākums Rīgas "Dinamo".

2021-09-21 20:58
39. minūte

Vairākumā pēc Cibuļska metiena precīzi ar tvērējcimdu nospēlē Bočarovs. Vairāk nekas īsti neizdodas.

2021-09-21 21:01
Noraidījums Rīgas "Dinamo

39. minūte. Par pretinieka grūšanu apmalē divas minūtes nopelna Bērziņš. Perioda pēdējās 74 sekundes būs mazākumā.

2021-09-21 21:04
Otrais periods beidzies

Rezultāts joprojām 1:1. Trešo periodu vairākumā sāks mājinieki, tā realizācijai viņiem atlikušas vēl 46 sekundes.

2021-09-21 21:10
Otrā perioda statistika

Metieni 16-13, metieni vārtu rāmī 9-8, iemetieni 14-12, bloķēti metieni 2-2, spēka paņēmieni 3-0, soda minūtes 4-6.

2021-09-21 19:14
Rīgas "Dinamo" sastāvs
2021-09-21 19:15
Šovakar iespēja Mahovskim

Rīgas "Dinamo" vārtus šovakar sargās čehs Matejs Mahovskis, kuram sezonas sākums nav izdevies. Par to liecina tikai 78,7% atvairīti metieni, kas ir tālu no viņa iepriekšējās sezonas rādītājiem Čehijā.

Salīdzinot ar iepriekšējo spēli, pieteikumā nav atrodams Mārtiņš Karsums, tāpat nespēlēs savainotie Lauris Dārziņš un Rūdollfs Červenijs.

2021-09-21 20:46
32. minūte

Mazākums izturēts, arī maskaviešiem neizdodas izveidot bīstamus momentus. Tas beidzas ar Sergejeva tālšāvienu pa vārtiem, vietā Mahovskis.

2021-09-21 20:48
34. minūte

Šinkaruks pārtver ripu, taču no uzbrukuma zonas vēl nav izslidojis Poirjē. Varēja izveidoties bīstams pretuzbrukums, taču aizmugure. Spēle lielākoties rit laukuma vidū vai uzbrukuma zonu stūros.

2021-09-21 20:52
Noraidījums Rīgas "Dinamo"

34. minūte. Tūdaļ pēc iemetiena Protapovičs tiek sodīts ar divām minūtēm par spēli ar augstu paceltu nūju. Patiesībā noteikumus gan pārkāpa Radils, taču būtību tas nemaina - rīdziniekiem vēl viens mazākums

Rādīt vairāk

Pirmo mājas spēļu sēriju, pēc neveiksmes pret Jaroslavļas "Lokomotiv" (0:4), Rīgas komanda noslēdza veiksmīgi ar uzvarām pār Ņižņijnovgorodas "Torpedo" (2:1) un Nursultanas "Baris" (3:2). Otrais izbraukums Maskavā tika iesākts ar zaudējumu pret "Spartak" (1:3).

Maskavas vienība ir uzvarējusi visās sešās līdzšinējās sezonas spēlēs, katrā gūstot vismaz četrus vārtus. Izbraukumu Rīgas "Dinamo" beigs ceturtdien ar spēli pret Čerepovecas "Severstaļ".

Pēc aizvadītām astoņām spēlēm, Rīgas "Dinamo" Rietumu konferencē ierindojas desmitajā vietā ar sešiem izcīnītiem punktiem. Maskavieši ar 12 punktiem sešos mačos ir konferences vicelīderi.

Pēc Maskavas "Dinamo" jaunā juridiskā statusa iegūšanas abas komandas KHL savā starpā tikušās astoņas reizes, tikai vienā no tām uzvarot rīdziniekiem. Iepriekšējā sezonā savstarpējās spēlēs vienu uzvaru guva Maskavas vienība, bet otru rīdzinieki.

Galvenā trenera Sergeja Zubova un viņa palīgu rīcībā uz šīm spēlēm ir: vārtsargi - Matejs Mahovskis, Juhans Matsons, Ēriks Vītols; aizsargi - Nerijus Ališausks, Oskars Cibuļskis, Frenks Korrado, Kārlis Čukste, Ralfs Freibergs, Brendons Gormlijs, Roberts Mamčics, Patriks Ozols, Rīss Skārlets, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zīle; uzbrucēji - Daniels Bērziņš, Filips Buncis, Rūdolfs Červenijs, Lauris Dārziņš, Nikolajs Jeļisejevs, Jere Karjalainens, Mārtiņš Karsums, Gints Meija, Emīls Puarjē, Aleksandrs Protapovičs, Lukāšs Radils, Hanters Šinkaruks, Gunārs Skvorcovs, Peters Tīvola, Patriks Zabusovs, Sebastians Vanstrems.

Savainoto spēlētāju sarakstā joprojām ir Zīle, kurš šobrīd ir kopā ar komandu, tāpat izbraukumā devies Dārziņš, kurš traumas dēļ nav spēlējis kopš 8. septembra.

Savainojuma dēļ Rīgā palika  Ernests Ošenieks. Miks Tumānovs, Edgars Kulda un Jānis Švanenbergs atrodas fārmklubā "Zemgale"/LLU, bet Ņikita Mateiko palīdzēs "Rīgas" komandai Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL).