Meksikas futbolisti izcīna olimpisko spēļu bronzas medaļas
Meksikas futbolisti met gaisā galveno treneri Haimi Lozāno.
2021. gada 6. augusts, 14:47

Meksikas vīriešu futbola izlase piektdien izcīnīja Tokijas olimpisko spēļu bronzas medaļas.

Cīņā par trešo vietu turnīrā Meksika ar rezultātu 3:1 (2:0) pārspēja olimpisko spēļu saimnieci Japānu.

Meksikas futbola izlasi 13. minūtē vadībā izvirzīja Sebastjans Kordova, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Deviņas minūtes vēlāk pēc Kordovas brīvsitiena bumbas lidojuma virzienu vārtu priekšā pakoriģēja Hoans Vaskess, panākot 2:0.

Spēles 58.minūtē pēc stūra sitiena nekļūdīgi ar galvu sita Aleksis Vega - jau 3:0 Meksikas izlases labā. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 12 minūtes, Kaoru Mitoma soda laukumā tika galā ar vairākiem pretiniekiem un trieca bumbu zem pārliktņa. Taču atspēlēšanās nesekoja un bronzas medaļas sev nodrošināja meksikāņi.

Meksikas futbolisti ir 2012. gada Londonas olimpisko spēļu čempioni.

Sestdien par olimpisko spēļu zelta medaļām cīnīsies Spānijas un Brazīlijas izlases.

Olimpiskajā turnīrā 16 izlases sadalītas četrās apakšgrupās pa četrām komandām katrā. Katras grupas divas labākās komandas pēc viena apļa turnīra iekļuva ceturtdaļfinālā.

Tokijas olimpiskajās spēlēs piedalās U-24 izlases, kurās var iekļaut trīs spēlētājus, kas ir virs vecuma limita.

2016. gada Riodežaneiro olimpisko spēļu turnīrā zelta godalgas izcīnīja Brazīlija, kas Marakanas stadionā notikušajā finālā pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Vāciju. Brazīliešiem talkā devās futbola superzvaigzne Neimars.