"Lille" pārspēj PSG un iegūst Francijas superkausu futbolā
"Lille" futbolisti priecājas par savu panākumu pret titulēto sāncensi.
2021. gada 2. augusts, 12:11

Pagājušajā sezonā par Francijas čempioni negaidīti kļuvusī "Lille" Francijas superkausa spēlē Telavivā svētdien uzvarēja pagājušās sezonas Francijas kausa ieguvēju Parīzes "Saint-Germain" (PSG).

"Lille" uzvarēja ar 1:0 (1:0), vienīgos vārtus spēlē neilgi pirms pirmā puslaika beigām gūstot portugāļu pussargam Šekam.

"Mēs parādījām, kas esam, un mēs esam pelnījuši šo trofeju," pēc spēles teica Šeka.

PSG, kura ieguvusi iepriekšējos astoņus Francijas superkausus, Telavivā ieradās sestdien bez Kiljana Mbapē, Neimara, Anhela di Marijas, kā arī komandas jaunieguvumiem Serhio Ramosa un vārtsarga Džanluidži Donnarummas, savukārt pussargs Idrisa Gveje spēlē nepiedalījās pozitīva Covid-19 testa dēļ.

Parīzes kluba treneris Maurisio Početino gan uzstāja, ka kopumā viņa vadītā komanda bijusi labāka, dominējusi spēlē, kā arī spēlētāju attieksme un sniegums bijis labs, tomēr vārtus neizdevās gūt.

20 minūtes savā debijas spēlē PSG rindās laukumā aizvadīja no "Liverpool" piesaistītais nīderlandiešu pussargs Džordžīno Veinaldums.

76.minūtē Mauro Ikardi raidīja bumbu "Lille" vārtos, tomēr tika fiksēta aizmugure un vārtus neieskaitīja.

"Lille" jaunais treneris Žoslāns Gorveneks pateicās komandas iepriekšējam trenerim Kristofam Galtjē, norādot, ka arī viņa darbs daļēji ir nodrošinājis trofejas iegūšanu.

Spēle bija pirmais Francijas vietējā līmeņa futbola mačs, kura tiešraidi Francijā nodrošināja kompānija "Amazon".

Klātienē Telavivā Francijas superkausa izcīņu vēroja 27 500 līdzjutēju.

Jaunās futbola Francijas sezonas atklāšanas spēle norisi Izraēlā nodrošināja miljardieris Silvans Adamss.

Francijas čempionāta spēles sākas šajā nedēļas nogalē.