Bļugera pārstāvētā "Penguins" piekāpjas "Capitals"
"Penguins" viesos ar 2:5 (0:1, 0:0, 2:4) zaudēja "Capitals".
2021. gada 26. februāris, 07:36

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas "Penguins" ceturtdien cieta zaudējumu spēlē pret Vašingtonas "Capitals".

Bļugers šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 41 sekundi, no kurām trīs minūtes nospēlētas mazākumā. Uzbrucējs reizi meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, divreiz bloķēja metienu, vienreiz atņēma ripu un uzvarēja trīs no deviņiem iemetieniem. Bļugers spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases hokejists iepriekšējās četrās spēlēs katrā guva vismaz vienu rezultativitātes punktu.

Zīmīgi, ka tikai seši "Penguins" hokejisti spēli noslēdza ar neitrālu vai pozitīvu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 12.minūtē spēles rezultātu atklāja Niklass Bekstrems, taču nākamie vārti šajā duelī tika gūti vien trešās trešdaļas ceturtajā minūtē, kad pārsvaru dubultoja Tīdžejs Ošī. Minūti vēlāk mazākumā 1:2 panāca Brendons Tanevs, bet astotajā minūtē Džeiks Gencls rezultātu izlīdzināja.

Vadībā "Penguins" nespēja izvirzīties, jo atlikušajā laikā vārtus guva vienīgi mājinieki. Toms Vilsons 13.minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, taču līdz spēles beigām izcēlās arī Karls Hagelins un Lars Ellers.

Bekstrems, Ošī un Ellers spēli noslēdza ar 1+1, bet Džons Karlsons nopelnīja divas rezultatīvas piespēles.

"Penguins" ar 21 punktu 18 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem piekto vietu.

Citviet Kolmbusas "Blue Jackets" ar Matīsu Kivlenieku rezervē savā laukumā ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) piekāpās Čikāgas "Blackhawks".

Trešā perioda devītajā minūtē savus desmitos vārtus šosezon guva Patriks Keins, kurš NHL karjeras laikā kopumā jau guvis 399 "golus". 50 sekundes līdz spēles beigām pārsvaru dubultoja Karls Soderberjs.

"Blue Jackets" ar 21 punktu 21 spēlē Centrālajā divīzijā ieņem piekto vietu.

Savukārt Bufalo "Sabres" mājās ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:1) papildlaikā zaudēja Ņūdžersijas "Devils".

Četras ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām izlīdzinājumu vairākumā panāca Sems Reinharts, bet papildlaika otrajā minūtē "Devils" uzvaras "golu" guva Pāvels Zaka.

Zaka šajā spēlē izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, Jesperam Bratam 1+1, bet divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Tajs Smits.

"Sabres" šosezon 17 mačos iekrājusi 15 punktus un Austrumu divīzijā ierindojas pēdējā jeb astotajā vietā.

Ceturtdien spēle pret Vegasas "Golden Knights" bija paredzēta arī Rūdolfa Balcera pārstāvētajai Sanhosē "Sharks", taču Covid-19 dēļ tā pārcelta uz citu laiku.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.