Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas Peldēšanas federācijas jaunais ģenerālsekretārs Guntis Ciematnieks. (Foto: Paula Čurkste/LETA)

Latvijas Peldēšanas federācijas ģenerālsekretārs turpmāk būs Ciematnieks

Citi sporta veidi
19. janvārī 16:29 2021. gada 19. janvārī 16:29
  Jauns.lv / LETA
Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) valde ģenerālsekretāra amatā apstiprinājusi Gunti Ciematnieku, informē LPF.

Ciematnieks iepriekš bijis Latvijas Handbola federācijas (LHF) ģenerālsekretārs un valdes loceklis, darbojies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) juridiskajā komisijā, kā arī, pārstāvot sava sporta veida intereses, sadarbojies ar visām par sporta nozari atbildīgajām institūcijām - Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), Latvijas Sporta federāciju padomi (LSF), Latvijas Komandu sporta spēļu asociāciju (LKSSA) un citām.

Ciematnieka darbības laikā pirmo reizi sporta veida vēsturē Latvijas vīriešu handbola izlase kvalificējās 2020.gada Eiropas čempionāta finālturnīram, savukārt federācija ieguva tiesības organizēt U-20 Eiropas čempionātu vīriešiem B divīzijā.

LPF prezidents Aivars Platonovs uzsver, ka ģenerālsekretārs ir jebkuras sporta federācijas atslēgas persona.

"Šī cilvēka zināšanas, pieredze un ambīcijas tiešā veidā ietekmē gan organizācijas, gan visa sporta veida attīstību, tāpēc esam gandarīti, ka LPF ģenerālsekretāra amatu ieņems Guntis, kuram ir ievērojama pieredze gan federācijas darba organizēšanā, jaunu projektu īstenošanā, gan sadarbībā ar nacionālām un starptautiskām sporta organizācijām. Guntis nenoliedzami ir vērtīgs papildinājums mūsu komandai," LPF citē Platonova teikto.

Ciematnieks stāsta, ka pēc sarunām ar LPF prezidentu un valdi ātri bija skaidrs, ka organizācija ir motivēta, skaidri domājoša un tiecās uz izaugsmi. "Izaicinājumu netrūkst, bet redzu, ka federācija ir spējīga izpildīt biedriem solītos darba mērķus," saka Ciematnieks.

Tuvāko nedēļu laikā jaunais ģenerālsekretārs iepazīsies ar LPF darba specifiku, kā arī tiks organizētas tikšanās gan ar LPF juridiskajiem biedriem, gan LPF komitejām.

LPF norāda, ka atbilstoši organizācijas statūtiem, ģenerālsekretāra amata kandidātu izvirza valdes priekšsēdētājs, savukārt valde lemj par tā apstiprināšanu un pieņemšanu darbā. LPF ģenerālsekretārs ir algots darbinieks.

Pēc LPF prezidenta Platonova iniciatīvas ģenerālsekretāra amata kandidāts tika meklēts atklātā konkursā un konkursa noteiktajā termiņā uz šo vakanci pieteicās pieci kandidāti.

Citi šobrīd lasa

Drāma Dānijas futbolā: pasaule uzelpo, taču spēles varoņi netiks aizmirsti
Pakļūstot zem vilciena, Pārdaugavā mirusi sieviete
Olnīcu vēža paciente Anda: dzīve Onkoloģijas centrā ir kā realitātes šovā
Pievienot komentāru

"Лицо опухает, губы как после уколов": покрывшаяся пятнами Седокова показала себя во время обострения болезни

"Вот это приключение!": Муцениеце выбралась из латвийской деревни и прокатилась на троллейбусе в Риге