Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Vai ņirgāšanās par mirušo Djego Maradonu? Kritikas jūra gāžas pār kādu apbedīšanas biroja darbinieku 1

Sporta zvaigznes
2020. gada 28. novembrī 15:33 2020. gada 28. novembrī 15:33
  Jauns.lv
Sociālajos tīklos asu kritiku izpelnījies kāds Argentīnas apbedīsanas biroja darbinieks, kurš pēc daudzu domām necienīgi izturējies pret šonedēļ mirušās futbola leģendas Djego Maradonas mirstīgajām atliekām.

Sociālajos tīklos parādījies attēls, kurā apedīšanas biroja darbinieks pozē pie mirušā Maradonas zārka un rāda uz augšu paceltu īkšķi. Kā vēsta Argentīnas izdevums "Diario Uno", pēc bildes parādīšanās burtiski sākušās pozētāja medības.

Apbedīšanas biroja darbinieks pozē pie Djego Maradonas zārkā. (Foto: Ekrānuzņēmums no Twitter.com)

Futbola leģendas advokats Matiass Morla tviterī atklājis apbedīšanas biroja darbinieka identitāti.

"Djego Molina ir nelietis, kurš bildējies blakus Djego Maradonas zārkam. Sava drauga dvēseles miera dēļ es negrasos norimties, kamēr šis cilvēks nesamaksās par savu rīcību."

Kā ziņo Argentīnas mediji, Molina ne vien nodarbojies ar Maradonas mirstīgo atlieku sagatavošanu bērēm, bet katafalkā veda futbola leģendas zārku.

Apbedīšanas biroja darbinieks pozē pie Djego Maradonas zārkā. (Foto: Ekrānuzņēmums no Twitter.com)

Apbedīšanas birojs nav atstājis sava darbinieka rīcību bez ievērības un jau nākamajā dienā pēc informācijas parādīšanās Djego Molina tika atlaists no darba.

Jauns.lv jau vēstīja, ka 25. novembrī futbola pasauli satrieca sēru vēsts, ka 60 gadu vedcumā mūžībā devies Djego Maradona.

Slavenā Argentīnas futbolista Djego Maradonas nāves cēlonis bijusi akūta sirds mazspēja. Netika atrastas nekādas vardarbīgas ietekmes pēdas, tomēr tagad Argentīnas prokuratūra sākusi izmeklēšanu par iespējamu mediķu nolaidību, jo viņi neesot parāk steigušies pie kritiskā stāvoklī esošā pacienta. Vai ir kāds pamats šādām apsūdzībām, to noteiks izmeklēšana.

Žurnālisti norāda, ka futbola leģendai bija izveidojusies akūta plaušu tūska. Viņš cietis arī no dilatācijas kardiomiopātijas - sirds patoloģija, ko raksturo sirds kambaru, it īpaši kreisā sirds kambara, tilpuma pieaugums un sirds mazspēja, kas visbiežāk izpaužas sistoliskās funkcijas traucējumā.

12. novembrī portāls Jauns.lv vēstīja, ka atbalstītāju pūļa pavadīts, Maradona atstāja slimnīcu astoņas dienas pēc tromba izņemšanas operācijas. Toreiz viņa advokāts Matiass Morla, kurš tagad presei apstiprināja leģendas nāves faktu, veiksmīgo manipulāciju sauca par brīnumu.

Maradonu pie slimnīcas gaidīja žurnālistu pūlis, kā arī fani, tomēr futbola leģenda nepiestāja aprunāties, tā vietā dodoties uz ātrās palīdzības automašīnu, lai brauktu mājās. Apsardzes darbinieki izlauza ceļu līdz ātrās palīdzības automašīnai sava laika labākajam pasaules futbolistam.

Jau ziņots, ka iepriekšējā otrdienā Pasaules kausa ieguvējam un Argentīnas izlases kapteinim tika veikta operācija, lai izņemtu trombu, kas viņam atradās starp smadzenēm un galvaskausu.
Pēdējo 20 gadu laikā Maradona trīs reizes nonācis slimnīcā ar lielām veselības problēmām, no kurām divas bija potenciāli letālas narkotiku un alkohola atkarības dēļ.

Saistītās ziņas

Maradonas nāvē jau konstatētas savādības: Argentīnas prokurori sākuši izmeklēšanu
Pirmsnāves vārdi un satiktie cilvēki: atklātas detaļas par Maradonas dzīves pēdējām stundām
Autopsijā atklāts Djego Maradonas nāves cēlonis

Citi šobrīd lasa

Apbrīnojamā Urugvajas valsts līdera "nabadzība". 21. gadsimta vispieticīgākais jeb trūcīgākais prezidents pasaulē 1
Stipra doma un liela mīlestība. Ciemos pie Olgas Melderes - dziednieces, kura izglāba Jāni Jarānu no grādīgā
Navaļnija atbalstītāju protesti Krievijā: drošībnieki pret cilvēkiem daudzviet vērsušies ar rupju spēku 5
Pievienot komentāru

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников