Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
RFS uzvara ārpus laukuma: elektrības pārrāvuma dēļ pārtrauktā spēle pret "Liepāju" tiks pārspēlēta, sākot ar pirmo minūti
Cīņas pārtraukšanas brīdī RFS bija iedzinējos ar 0:1. (Foto: Paula Čurkste/LETA)

RFS uzvara ārpus laukuma: elektrības pārrāvuma dēļ pārtrauktā spēle pret "Liepāju" tiks pārspēlēta, sākot ar pirmo minūti

Futbols
20. oktobrī 11:16 2020. gada 20. oktobrī 11:16
  Jauns.lv / LETA
"Optibet" Latvijas futbola virslīgas klubu "Liepāja" un RFS mačs, kas sestdien Liepājā tika pārtraukts 66. minūtē nepietiekama apgaismojuma stadionā dēļ, tiks pārspēlēts 25. novembrī, sākot ar pirmo minūti, otrdien ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

Virslīgas čempionāta organizācijas komiteja, iepazīstoties ar situāciju un uzklausot abu komandu paskaidrojumus, kā arī iepazīstoties ar Olimpiskā centrs "Liepāja" un AS "Sadales tīkls" sniegto informāciju, lēmusi aizvadīt nedēļas nogalē pārtraukto virslīgas čempionāta spēli citā datumā.

Pārtrauktajā sestdienas mačā "Liepājas" pārstāvji informēja spēles galveno tiesnesi, ka novērst problēmas ar apgaismojumu tuvākajā laikā nebūs iespējams, līdz ar to spēle netika turpināta.

Jau ziņots, ka cīņas pārtraukšanas brīdī ar 1:0 vadībā bija mājinieki, otrā puslaika sākumā vadību "Liepājai" ar teicamu tālsitienu panākot Mārtiņam Ķiguram.

Pamatojoties uz virslīgas čempionāta reglamentu, laukuma saimnieku komandai ir jānodrošina, ka stadionam, kurā tiek rīkota spēle, ir jāatbilst LFF klubu licencēšanas noteikumiem, LFF stadionu un infrastruktūras noteikumiem un jābūt savlaicīgi sagatavotam divas stundas pirms spēles sākuma.

AS "Sadales tīkls" pēc "Liepājas" pieprasījuma savā vēstulē norāda, ka elektroapgādes pārtraukumos, kas spēles otrajā puslaikā gadījās divreiz, var būt vainojamas ne vien problēmas publiskajā elektrotīklā, bet arī klientu īpašumu iekšējos elektrotīklos. Tādējādi virslīgas organizācijas komiteja nevar viennozīmīgi secināt, vai par pēkšņajām apgaismojuma problēmām atbildība ir tikai spēles organizatoriem - mājinieku klubam "Liepāja", vēstīts LFF lēmumā.

Ņemot to vērā, kā arī izvērtējot "Liepājas" atbildības un vainas pakāpi minētajā situācijā, komiteja, ņemot vērā to, ka virslīgas čempionāta reglaments neparedz spēles turpināšanu, taču paredz spēles pārcelšanu, vienbalsīgi nolēma noteikt jaunu spēles datumu starp "Liepājas" un RFS komandām.

Komandas tiksies Liepājā 25.novembrī, plkst.13, spēli sākot no pirmās minūtes. Mača norises datums var mainīties atkarībā no abu vienību sekmēm Latvijas kausa izcīņas turnīrā.

17.oktobra spēlē fiksētās disciplinārās sankcijas, spēlētāju maiņas un vārtu guvums tiek anulēti.

"Liepāja" ar 29 punktiem 21 spēlē turnīra tabulā ieņem piekto vietu, un tai trīs punkti nepieciešami cīņā par pirmo četrinieku, bet RFS ar 51 punktu ir otrā, un tai uzvara vajadzīga, lai turpinātu pakaļdzīšanos līderei "Riga", kas šobrīd aizvadījusi par maču vairāk un atrodas deviņu punktu attālumā.

Citi šobrīd lasa

Biedējošākā krīze 23 gadu laikā. FOTO: tā pandēmijas laikā strādā ogrēniešu iecienītā ēstuvīte "Niko" 6
"Šoks patiešām liels" - "Superbingo" dzīvokli laimē lauksaimnieks no Kuldīgas 1
"Tas visiem būs traki!" Skolotāju pārstāvji raizējas, kas būs, ja nākamnedēļ sāksies brīvlaiks 6
Pievienot komentāru

Ефремову предложили освоить новую профессию в колонии

Герцогине Кэтрин и принцу Уильяму предстоит принять непростое решение.