Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: skandalozais Daniels Riekstiņš izgrūž milzīgo Kasparu Kambalu no ringa 37

Citi sporta veidi
2019. gada 4. maijā 09:35 2019. gada 4. maijā 09:35
  Jauns.lv
Kaspara Kambalas šonakt aizvadītā cīņa pret skandāliem apvīto kādreizējo hokejistu Danielu Bērziņu aizritēja ar pamatīgiem asumiem un kādā no epizodēm Latvijas basketbola leģenda tika vienkārši izmests no ringa.

Bijušais basketbolists Kaspars Kambala piektdien,"101 Cīņu čempionāta" boksa duelī uzvarēja bijušo "Mogo" hokejistu Danielu Riekstiņu.

Sākotnēji bija paredzēts, ka Kambalam būs jātiekas ar ukraini Juriju Horbenko, bet pēdējā brīdī par viņa pretinieku kļuva Riekstiņš.

Kaspara Kambalas atgriešanās boksā sanākusi gana sekmīga - divas uzvaras divās cīņās. (Foto: Paula Čurkste/LETA)

Piektdien svēršanās procedūrā noskaidrojās, ka Kambala sver 132 kilogramus, bet Riekstiņam ir 109 kilogrami. Hokejistam neklājās viegli, cenšoties reabilitēt savu auguma un masas deficītu un Kambalam visas cīņas garumā bija izteikts pārsvars. Riekstiņš nereti viņš mēģināja kādreizējam basketbola centra spēlētājam iesist pat lēcienā. Kādā no epizodēm Riekstiņš, kad bija iespiests pie bantēm, saķēra Kambalu ap vidukli un vienkārši izmeta ārā no ringa. Vēlāk cīņa uz brīdi vēl atsākās, bet drīz vien tiesnesis to izbeidza, piešķirot Kambalam pelnītu uzvaru.

Bijušais hokejists kopš 2015. gada piedalās MMA cīņās, piecos dueļos svinot četras uzvaras, bet profesionālajā boksā šī viņam bija debija. Hokeja aprindās visvairāk par Riekstiņu tika dzirdēts laikā, kad viņš kāda virslīgas spēles incidenta laikā savam pretiniekam Vladislavam Balakunam trīs vietās ielauza galvaskausu. Pēc šī incidenta Riekstiņš saņēma diskvalifikāciju līdz 2016. gada sezonas beigām un vēl gadu nosacītu diskvalifikāciju.

Cīkstonis un hokejists Daniels Riekstiņš. (Foto: Facebook.com)

Pašlaik 40 gadus vecais Kambala profesionālajā boksā atgriezās martā, ceturtajā raundā nokautēja baltkrievu Aļaksandru Ņahajčuku.

Latvietis boksam pievērsās 2007. gadā, kad Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) viņu diskvalificēja uz 24 mēnešiem par kokaīna lietošanu. Kambala sāka aktīvi trenēties boksā, aizvadīja divas cīņas amatieru konkurencē, abās uzvarot ar nokautu, bet 2008. gada jau debitēja profesionālajā boksā. Pirmā cīņa, kurā viņš izgāja uz ringa noslēdzās neizšķirti. Nākamās trīs cīņas Kambala uzvarēja, turklāt divas no tām ar nokautu. Drīz pēc tam viņš pameta boksu un atgriezās basketbolā.

Citi šobrīd lasa

Dzīve bez privātuma. Eksperimentā izdodas nopirkt datus par 100 000 Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem 3
Latvijas noslēpums: kā kvalitatīvie RAF mikroautobusi kļuva par brāķiem 11
VIDEO: suns solidarizējas ar savu saimnieku un kopē viņa klibošanu
Skatīt visus komentārus

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников