foto: AFP/Scanpix
Meivezers norāda uz pārpratumu saistībā ar cīņu pret japāņu MMA cīkstoni Nasukavu
Citi sporta veidi
2018. gada 8. novembris, 09:10

Meivezers norāda uz pārpratumu saistībā ar cīņu pret japāņu MMA cīkstoni Nasukavu

Jauns.lv / LETA

Amerikāņu boksa superzvaigzne Floids Meivezers norādīja uz pārpratumu saistībā ar nepatiesu informāciju par dueli pret japāni Tenšinu Nasukavu, kurš specializējies jauktajā cīņas mākslā (MMA).

Iepriekš tika ziņots, ka gada pēdējā dienā Japānā notiks abu duelis, kur, visticamāk, Meivezers debitētu MMA, tomēr nu amerikānis norāda, ka ir noticis pārpratums un duelis nemaz nav plānots kā oficiāls.

"Vēlos pateikt gaiši un skaidri - es, Floids Meivezers, nekad neesmu piekritis aizvadīt oficiālu cīņu ar Nasukavu," savā "Instagram" kontā ierakstīja Meivezers.

Pašlaik 41 gadu vecais Meivezers, kurš šobrīd oficiāli ir aizgājis no profesionālā boksa, atklāja, ka ir piekritis piedalīties privātā cīņā ar Nasukavu, kas būtu paredzēta mazai, bet bagātai cilvēku grupai par ļoti lielu samaksu.

"Šo paraugcīņu organizēja "Special Bout" bez jebkādiem nodomiem to padarīt oficiālu vai translēt televīzijā. Kad ar komandu ieradāmies uz preses konferenci, bijām pārsteigti kādā virzienā viss ir attīstījies. Tam nekavējoties bija jāliek punkts," uzsvēra Meivezers. "Vēlos atvainoties līdzjutējiem par nepatieso informāciju."

Meivezers arī izteicās, ka preses konferencē nav vēlējies sarūgtināt no visām pasaules malām sabraukušos atbalstītājus, pasakot, ka informācija par cīņu nav līdz galam patiesa.

Tiesa, amerikānis savā paziņojumā tā arī konkrēti nepateica, vai viņa duelis pret japāni notiks vai nenotiks.