Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pasaules spēcīgākais cilvēks nometis liekos 30 kilogramus, kas viņu "žņaudza" 14

Fitness
2018. gada 5. novembrī 04:51 2018. gada 5. novembrī 04:51
  Jauns.lv
30 gadus vecais brits Edijs Hols pēc daudzu domām tiek uzskatīts par spēcīgāko cilvēku pasaulē, ko apliecina ne vien viņa triumfs "World's Strongest man" sacensībās 2017. gadā, bet arī vairākās disciplīnās viņš ir sasniedzis pasaules rekordus.

190 centimetrus garā Edija Hola sacensību kaujas svaras bija aptuveni 193 kilogramu, lai noturētu šādu ķermeņa masu, viņš ik dienas uzņēma aptuveni 12500 kaloriju.

Tagad Edijs, kuru visā pasaulē pazīst ar iesauku Mežonis "The Beast", vair nav atpazīstams, jo sportists ķēries pie rūpīgas diētas un ievēro veselīgu dzīvesveidu, kas viņam beidzot ļauj justies labi, jo liekais svars viņu nepārtraukti "žņaudzis".

Edijs Hola neticamās pārmaiņas. (Foto: Instagram @eddiehallwsm)

Pēdējā gada laikā Mežonis ir nometis vairāk nekā 30 kilogramu, papildinot savus ierastos treniņus svaru zālē ar kardio vingrinājumiem.

Sacensību laikā ņūkāslietis Edijs svēris 193 kilogramu un tās bijušas īstas mocības. Pēc triumfa "World's Strongest man" 2017. gadā viņš paziņoja, ka šādās sacensībās vairs nekad mūžā nepiedalīsies.

"Man ir atbilde ļaudīm, kuri man turpina uzdot jautājumu, kāpēc es vairs nesacenšos par pasaules spēcīgākā cilvēka titulu. Es vienkārši esmu izvēlējies būt vesels un gūt gandarījumu no sava darba rezultātiem. Es jūtos, ka tagad manā dzīvē pie debesīm ir parādījusies saule."

Šonedēļ divu bērnu tēvs Edijs savā "Instagram" kontā pavēstījis, ka viņa svars šobrīd ir nostabilizējies 163-165 kilogramu robežās, tomēr viņš nedomā apstāties pies sasniegtā. Edijs turpinās atbrīvoties no taukiem un audzēt izteiktu muskulatūru.

"Kardio treniņi, tādiem lieliem vīriem kā es, ir tiešām unikāli. Vajag tikai tos adaptēt, lai nezaudētu muskuļu masu un lieki nenogurtu. Šādas nodarbības ne vien uzlabo sirddarbību un asinsriti, bet palīdz arī ķermenim atjaunoties pēc spēka treniņiem. "

Interesanti, ka Edijs, pirms kļuva par spēkavīru, bija kravas automašīnu mehāniķis.

Citi šobrīd lasa

De Niro, Džodija Fostere, 50 Cent un citas slavenības, kas uzaugušas netradicionālās ģimenēs
Īsa pamācība logu tīrīšanā. Vai spodrināt logus ar avīžpapīru?
Interesanta pieredze: rīdzinieks pamēģina izdzīvot ar 100 eiro mēnesī 4
Tēmas: Instagram, Diētas
Skatīt visus komentārus

Папарацци "поймали" беременную Меган Маркл с сыном на прогулке в Лос-Анджелесе

"Я на 6% русская!": звезда сериала "Великолепный век" Мерьем Узерли удивила признанием