Porziņģa "Knicks" palikusi vienīgā NBA komanda šosezon bez uzvarām
Tiesa, Ņujorkas "Knicks" šobrīd ir vienīgā komanda, kura ir aizvadījusi vien trīs spēles.
2017. gada 27. oktobris, 10:27

Panākumu izcīnot Čikāgas "Bulls" komandai, ceturtdien latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" vienība palika kā pēdējā, kas jaunajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonā vēl nav tikusi pie uzvarām.

Aizvadītajā mačā "Bulls" ar rezultātu 91:86 (18:20, 19:19, 28:20, 26:27) pieveica Atlantas "Hawks".

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 16 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Robins Lopess, bet spožu sniegumu nodemonstrēja somu talants Lauri Markanens, kura spēles stils tiek pielīdzināts Porziņģim. Markanens izcēlās ar 14 punktiem, 11 no tiem sametot otrajā puslaikā, turklāt arī trāpot svarīgu trīspunktu metienu48,5 sekundes pirms pamatlaika beigām. Tāpat Markanens arī savāca 12 atlēkušās bumbas.

Tikmēr "Hawks" sastāvā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija piecus tālmetienus realizējušais Marko Belinelli.

Vēl pirms divām dienām bez uzvarām bija arī Dalasas "Mavericks" komanda, bet trešdien tā svinēja panākumu. Tiesa, ceturtdien "Mavericks" atkal zaudēja, ar 91:96 (14:28, 21:26, 33:22, 23:20) atzīstot Memfisas "Grizzlies" pārākumu.

Trešajā ceturtdaļā "Grizzlies" bija pat 20 punktu pārsvars, tomēr spēles beigu daļā "Mavericks" ieguva vadību ar 86:84, ko gan neizdevās noturēt. Uzvarētājiem ar 25 punktiem un 13 bumbām zem groziem izcēlās Marks Gasols.

Ļoti spožu sniegumu ceturtdien nodemonstrēja Demarkuss Kazinss, kurš izcēlās ar 41 punktu un 23 atlēkušajām bumbām, palīdzot Ņūorleānas "Pelicans" ar 114:106 (27:40, 29:30, 32:17, 29:16) viesos apspēlēt Sakramento "Kings" komandu, kurā viņš spēlēja līdz februārim.

Tikmēr Bleika Grifina tālmetiens pēdējā sekundē palīdzēja Losandželosas "Clippers" komandai izbraukumā ar 104:103 (30:24, 32:29, 18:26, 24:24) izraut panākumu pār Portlendas "Trail Blazers". 16 no saviem 25 punktiem Grifins iemeta tieši noslēdzošajā periodā un "Clippers" guva ceturto panākumu šīs sezonas četrās spēlēs.

Vēl vienā mačā Bostonas "Celtics" izbraukumā ar 96:89 (28:23, 15:21, 29:25, 24:20) pieveica Milvoki "Bucks", gūstot trešo panākumu pēc kārtas.

Rietumu konferences galvgalī ar četrām uzvarām četrās spēlēs ir Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" komanda, kā arī "Clippers", bet Austrumos vadībā ar trim uzvarām četrās spēlēs ir Orlando "Magic" un Vašingtonas "Wizards" basketbolisti.

Tikmēr "Knicks" komanda ir līgas apakšgalā, tomēr tā ir vienīgā, kas līdz šim aizvadījusi vien trīs spēles.

Piektdien "Knicks" Ņujorkas derbijā uzņems Bruklinas "Nets" basketbolistus, kamēr "Spurs" viesosies pie "Magic".